(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 64 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Little Nio Miłość to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów pełnych uczuć i emocji, to sposób na ich okazanie, wyrażanie tego czego nie potrafią opisać słowa.. Nasze podejście do miłości ma wyjątkowy i romantyczny charakter.

Pieczątka Little Nio Miłość znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu: kartek, liścików, kopert, zaproszeń, podziękowań, prezentów, zawieszek i wielu innych.

Poduszka w procesie produkcji jest wielokrotnie testowana. Zapewnia doskonałą czytelność już od pierwszego odbicia, które pozostaje czytelna na kolejne, długie lata. Poduszka dzięki równomiernemu rozprowadzeniu tuszu gwarantuje idealne oraz ostre odbicie. Stosowany tusz jest nietoksyczny, zabezpieczony przed wysychaniem.

Zestaw zawiera:
- pieczątkę Little Nio
- 10 wymiennych wzorów o tematyce kulinarnej
- pęsetę ułatwiającą montaż wzorów
- tusz w kolorze grafitowym.

Indeks