• Nowy

(0)

Wybierz część:

Kupując ten produkt możesz zebrać 3 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Rozrywkowy zeszycik zachęci do zabawy i ćwiczeń wspomagających rozwój każdego malucha.

Dostosowane do wieku dziecka zadania pozwolą mu rozwijać spostrzegawczość, umiejętność kojarzenia oraz orientację w przestrzeni.

Łączenie elementów, rysowanie i kolorowanie pomogą doskonalić sprawność manualną.

Ciekawe ilustracje przyciągną uwagę, by uwrażliwić na szczegóły, kształty i wielkości.

PRZYJAZNE ZADANIA - UROCZE OBRAZKI - PORĘCZNY FORMAT

W sprzedaży znajduje się 5 części:
- Akademia 2-latka: znajdź małego tygryska, pokoloruj ogonek wiewiórki i zawołaj kotka;
- Akademia 3-latka: połącz zwierzątka w pary, ułóż historię o skrzaciku i znajdź przysmak myszki;
- Akademia 4-latka: znajdź ukryte kotki, dorysuj kropeczki biedronce i zaprowadź alpakę do koleżanek;
- Akademia 5-latka: policz macki ośmiorniczki, znajdź ukryte kaczuszki i dokończ szlaczki;
- Akademia 6-latka: uporządkuj kartki kalendarza, połącz kwiatki w zbiory i ułóż kosmiczną historyjkę.

Wydawca: Wydawnictwo Skrzat

Anna Horosin