(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Dostępna w 4 kolorach:

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 1 punkt. Twój koszyk będzie zawierał 1 punkt. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 0,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Laska gimnastyczna to przyrząd, który można wykorzystywać jako tyczkę slalomową, rekwizyt do tworzenia bramek (z użyciem dodatkowych elementów jak łączniki i podstawy gumowe) lub jako przyrząd do ćwiczeń gimnastycznych.

Bardzo dobrze sprawdza się w placówkach edukacyjnych, umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Przydatna na treningach i do gier i zabaw ruchowych na świeżym powietrzu.

Laska ma kształt rurki – jej środek jest pusty, przez co jest lekka, lecz wytrzymała.

Średnica zewnętrzna: 25 mm

Średnica wewnętrzna: 18 mm

Długość: 80 cm

Dostępne kolory:
czerwony
pomarańczowy
niebieski
zielony
żółty

Kolory na miniaturach zdjęć są kolorami poglądowymi.

Indeks

Opinie o produkcie