(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 170 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Gra integracyjna POCZWÓRNE PRZECIĄGANIE LINY to nowy wymiar popularnej gry w przeciąganie liny.

Gra przeznaczona dla 4 uczestników doskonale sprawdzi się podczas zabaw animacyjnych, urodzin, pikników, ale też w trakcie wesel, spotkań integracyjnych czy treningów sportowych.

Zaczep wykonany jest z wytrzymałej taśmy o szerokości 5 cm; na każdym z czterech końców znajduje się pętla. Dodatkowo, każde „stanowisko” oznaczone jest innym kolorem.

Do zestawu dołączone są 4 kolorowe pachołki stanowiące „metę” dla każdego uczestnika zabawy.

Zabawa z tym zestawem wpływa pozytywnie na rozwój mięśni, koordynacji ruchowej, a przy tym zapewnia mnóstwo radości płynącej z pozytywnej rywalizacji.

Indeks

Opinie o produkcie