(0)
Dostawa w ciągu 4-5 dni

Kupując ten produkt możesz zebrać 48 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Emily Lalka w koktajlowej sukni to długonoga, długowłosa blondyna z diademem na głowie.

Emily ubrana w koktajlową sukienkę z perłowymi aplikacjami i tiulowymi falbanami, ozdobi swoją obecnością każde przyjęcie urodzinowe, u misiów i innych lali. Lalka posiada zginane kończyny w łokciach, nadgarstkach i kolanach.

Ma długie włosy, diadem na głowie, ubrana jest w uroczą zwiewną sukienkę a na stopach ma buciki na obcasie. Lalka Emily może zostać najlepszą przyjaciółką, wysłucha wszystkich sekretów, posłucha bajek, a i też pewno chętnie pójdzie na bal do przedszkola lub przyjęcie urodzinowe.

Wzrost lalki ok. 31 cm

W zestawie: