(0)

Obecnie brak na stanie
Kupując ten produkt możesz zebrać 35 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Zestaw 24 pojemników do robienia żelowych, niepękających baniek mydlanych. Zabawka świetnie się nada jako prezent dla większej liczby dzieci, na różne okazje takie jak: zakończenie roku, dzień dziecka, drobne nagrody za konkurs czy jako małe upominki.

W zestawie znajdują się 24 kolorowe fiolki, które w środku zawierają specjalny gęsty płyn do baniek mydlanych. Specjalny żelowy płyn w fiolce zapewnia wypuszczanie mocnych baniek, które od razu nie pękają. Każda z fiolek posiada u góry małego, słodkiego króliczka, ułatwiającego również otwieranie opakowania.

W opakowaniu są 4 kolory zwierzątek: fioletowy, różowy, biały, zielony (po 6 sztuk z każdego koloru). Jej niewielki rozmiar jest odpowiedni dla każdego dziecka. Delikatne, przyjazne kolory oraz grafika stymulują wyobraźnię malucha, jak i również zachęcają do ich ponownego użycia.

Wysokość fiolki: ok. 12 cm

Indeks