(0)

Skarbonka

Kupując ten produkt możesz zebrać 27 punktów. Twój koszyk będzie zawierał 27 punktów. Punkty możesz wymienić na kod rabatowy o wartości 13,50 zł.

Do darmowej dostawy brakuje: 149,00 zł
Dotyczy wysyłek realizowanych przez firmę InPost
Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

lub Anuluj

Ten drewniany domek dla lalek z mebelkami to bardzo stylowa willa w stylu boho. Trzykondygnacyjna willa posiada cztery przestronne pomieszczenia, taras, schody. Kolorystyka domku jest bardzo stonowana, stylowa, zachęcająca do mieszkania.

Meble w pomieszczeniach zachowane są w biało drewnianej kolorystyce, co jeszcze bardziej podkreśla stylowość pomieszczeń. Przestronne pomieszczenia zostały oświetlone spokojnym światłem LED.

Parter:
- przestronna kuchnia z miętową ścianą podkreślającą białe meble kuchenne
- stylowa biała łazienka z wanną, prysznicem, toaletką, wc
- białe schody prowadzące na piętro

Piętro:
- pokój dzienny z czytelnią i obserwatorium połączony z pokojem melomana, gdzie można ustawić czarny fortepian
- schody prowadzące na poddasze

Poddasze:
- uroczy pokój dziecięcy z przecudną grafiką chmurek, gwiazd, balona na suficie, z pokoju można wyjść na okazały taras. W pokoju dziecięcym znajduje się także wigwam, konik na biegunach, wesołe obrazki ze zwierzątkami, półeczki.

W każdym pomieszczeniu znajduje się okno, a zewnętrzna elewacja domu ozdobiona jest w tuje, kwiaty, kwiatki w donicach, latarnie. Do zestawu dołączone są meble: okrągły biały stół, dwa krzesła, prysznic ze słuchawką, wygodna wanna, toaletka z lustrem i umywalką, toaleta z otwieraną deską, sofa, fotel, ława, telewizor, fortepian, taboret, łóżko, stojąca lampka nocna, leżak, parasol, światło LED na taśmie.

Wymiary:
- wysokość parter, piętro: ok. 22,5 cm
- wysokość na poddaszu: 23-30 cm
- wysokość domu: 78 cm
- długość: 61,5 cm
- głębokość: 26,5 cm.

Przykładowe wymiary mebli:
- stół: 6 x 8 cm
- krzesło: 7,5 x 4 x 4 cm
- łóżko: 12 x 9,5 x 5,5 cm
- prysznic: 12 x 4,5 x 4,5 cm
- toaletka: 11 x 5,5 x 3,5 cm

W domku mogą mieszkać lalki typu Barbie.

Zabawka przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Skręcenie domku zajmuje maksymalnie 30 min., jest bardzo proste i intuicyjne.

Domek zapakowany w karton, wewnątrz zabezpieczony styropianem do bezpiecznej wysyłki.

Płeć
Dziewczynka