Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Zobacz

Dostęp online do utworów w serwisie streamingowym na 24 miesiące
search
  • Dostęp online do utworów w serwisie streamingowym na 24 miesiące

Dostęp online do utworów w serwisie streamingowym na 24 miesiące

(0)
320,00 zł

Oferowany produkt to kod dostępu na dwadzieścia cztery miesiące do pełnych wersji utworów zamieszczonych w serwisie streamingowym „Moja płytoteka”.

Produkt ten jest rekomendowany do zakupu dostępu wraz z płatnością ratalną*. Sprzedaż ratalną w naszym sklepie obsługuje serwis PayU, w którym płatności ratalnej można dokonać przy zakupach za kwotę od 300 zł.

Jak kupić na raty?

Kupując ten produkt możesz zebrać 320 pkt.
Zobacz nowe nagrody w programie Skarbonka.

Zapytaj o produkt tel. 12 631 04 10 wew. 101

Napisz do nas

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 tel.  12 631 04 10 wew. 101
Dostęp online do utworów w serwisie streamingowym na 24 miesiące

Dostęp online do utworów w serwisie streamingowym na 24 miesiące

    lub Anuluj

*Warunkiem dokonania płatności w ratach oferowanych przez system PayU jest zakup za minimalną kwotę 300 zł – można to osiągnąć poprzez wykupienie dostępu do utworów z płytoteki na 24 miesiące lub kupując dostęp na krótszy czas wraz z innymi produktami oferowanymi w naszym sklepie.

Płatność ratalną można rozłożyć na 3-36 rat, przy czym zakup na 3-10 rat jest obsługiwany jako tzw. kredyt 0% (RRSO wynosi 0%).

Przy płatności rozłożonej na więcej niż 10 rat  do ceny abonamentu dochodzą koszty obsługi kredytu narzucone przez bank, ale cena za zakup abonamentu na 24 miesiące została przez nas tak skalkulowana, aby rzeczywisty koszt abonamentu dla klienta wyniósł około 15 zł miesięcznie (tym samym przy takim zakupie i płatności rozłożonej na 24 raty rzeczywiste koszty kredytu ponosi sprzedający).

Jak kupić na raty?

***

Kod umożliwia odblokowanie pełnych wersji wszystkich utworów ze wszystkich albumów dostępnych w serwisie streamingowym „Moja płytoteka” na okres dwudziestu czterech miesięcy. Warunkiem dostępu do pełnych wersji utworów jest posiadanie konta na stronie www.blizejprzedszkola.pl oraz zalogowanie się na swój profil.

Do dyspozycji użytkowników serwisu jest ponad 1300 piosenek przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym, ponad 1100 utworów instrumentalnych (w większości są to podkłady instrumentalne do tych piosenek) oraz opowiadaniabajki i wiersze w formie audiobooków. Serwis cały czas jest rozwijany i liczby te z każdym miesiącem będą rosnąć (podajemy stan na dzień 01.11.2020).

W serwisie znajduje się poręczna wyszukiwarka piosenek, dzięki której znajdziesz szybko i bezproblemowo piosenkę na interesujący Cię temat. Wyszukiwanie odbywa się na podstawie pierwszych słów piosenki lub refrenu, a także po wpisaniu słowa kluczowego. Możemy także wyszukać piosenki związane z obszarem rozwoju zgodnym z podstawą programową, który mamy zrealizować z dziećmi. Wyszukiwarka umożliwia także odnalezienie utworu po jego cechach muzycznych, takich jak tempo (utwór wolny lub szybki), rodzaj aktywności (np. muzyka do marszu czy podskoków) czy rodzaj tańca (np. walczyk lub rock-and-roll).

Utwory z serwisu można wykorzystywać podczas zajęć przy użyciu komputera lub laptopa z podłączonymi głośnikami, a także tabletu lub smartfonu sprzężonego z głośnikiem bluetooth. Przekonaj się, jak łatwa i przyjemna może być twoja praca – możesz usiąść z dziećmi na dywanie, położyć przed sobą głośnik, i ze smartfonem w ręku przeprowadzić całe zajęcia. A podczas nauki piosenki od jej wersji wokalnej do instrumentalnej przechodzisz za pomocą dwóch ruchów palcem!

Serwis „Moja płytoteka” to także nieoceniona pomoc dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym (a także tych nieco młodszych i nieco starszych). Słuchaj ze swoim dzieckiem dobrych i wartościowych piosenek, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz! 

Dla kogo
dziecko
nauczyciel
rodzic
Grupa wiekowa
3-latki
4-latki
5-latki
6-latki
dzieci żłobkowe
uczniowie klas I-III
Płyta CD lub zawiera CD
tak - dostęp online
Okres abonamentu
24 miesiące
Indeks
W556

Opinie o produkcie

Napisz swoją opinię