Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Polecamy „OPŁAĆ ZA TRZY” – to się opłaci!

„OPŁAĆ ZA TRZY” – to się opłaci!

miesiąc temu

 

Zamów dowolną prenumeratę BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i/lub dokonaj wpłaty o wartości trzech kolejnych numerów i ODBIERZ publikację „CZYTANIE NA DYWANIE część 2. Propozycje zabaw i pomocy edukacyjnych rozwijających kompetencje czytelnicze”.

*Z oferty mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi Prenumeratorzy.

Promocja ważna w dniach: 26.04 – 20.06.2024 r.

ZAMÓW PRENUMERATĘ

PRZEJDŹ DO PANELU I OPŁAĆ

______

„Czytanie na dywanie część 2” - to zestaw 10 aktywności, których celem jest rozwijanie kompetencji czytelniczych poprzez utrwalanie wyglądu liter, ćwiczenie percepcji słuchowej i wzrokowej, analizy i syntezy sylabowej oraz doskonalenie słuchu fonemowego. Do każdej propozycji został dołączony zestaw kolorowych pomocy (do samodzielnego wydrukowania), które uatrakcyjniają aktywność i sprawiają, że dzieci chętniej ją podejmują. Całość ma formę zabawy lub gry. Propozycje te można wykorzystać do pracy z całą grupą, jak również do zajęć indywidualnych. Zabawy są proste do przeprowadzenia, można je proponować podczas zajęć oraz wtedy, gdy przedszkolaki siedzą w kole i czekają np. na posiłek. 

 

______

Zobacz przykładowe zabawy z publikacji  „CZYTANIE NA DYWANIE” część 1

Zobacz film 2 przykładowe zabawy z publikacji  „CZYTANIE NA DYWANIE” część 1

KUP publikację „CZYTANIE NA DYWANIE część 1”

 

______

Regulamin promocji

Komentarze

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!