Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 375.76 kb
Id: 5654

Planowanie pracy wychowawczo-dydaktycznej w przedszkolu (tygodniowy rozkład zajęć)

Ewa Zielińska    Marzec 2016

Znajomość podstawowych cech planowania jest niezbędna podczas opracowywania każdego planu pracy, w tym również wychowawczo-dydaktycznego. W pracy przedszkola wyróżnia się plany roczne, miesięczne, tygodniowe i dzienne. Nie ograniczę się tylko do planu miesięcznego, ale omówię również tygodniowy rozk... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

nauczycielplan pracyprzedszkole

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Marzec 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Znajomość podstawowych cech planowania jest niezbędna podczas opracowywania każdego planu pracy, w tym również wychowawczo-dydaktycznego. W pracy przedszkola wyróżnia się plany roczne, miesięczne, tygodniowe i dzienne. Nie ograniczę się tylko do planu miesięcznego, ale omówię również tygodniowy rozkład zajęć. Nie jest możliwe zaplanowanie pracy wychowawczo-dydaktycznej bez wcześniej opracowanego tygodniowego rozkładu zajęć. Zarówno tygodniowy rozkład zajęć, jak i plan pracy wychowawczo-dydaktycznej (tygodniowy, dwutygodniowy, miesięczny) opracowuje nauczyciel na podstawie programu wychowania przedszkolnego zgodnego z aktualnie obowiązującą podstawą programową i podziałem treści programowych na poszczególne dziedziny wychowania, np. zdrowotne, społeczno-moralne, umysłowe, estetyczne.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz