Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Planowanie pracy wychowawczo-dydaktycznej w przedszkolu (tygodniowy rozkład zajęć)

Ewa Zielińska    Marzec 2016

Znajomość podstawowych cech planowania jest niezbędna podczas opracowywania każdego planu pracy, w tym również wychowawczo-dydaktycznego. W pracy przedszkola wyróżnia się plany roczne, miesięczne, tygodniowe i dzienne. Nie ograniczę się tylko do planu miesięcznego, ale omówię również tygodniowy rozk... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Marzec 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajomość podstawowych cech planowania jest niezbędna podczas opracowywania każdego planu pracy, w tym również wychowawczo-dydaktycznego. W pracy przedszkola wyróżnia się plany roczne, miesięczne, tygodniowe i dzienne. Nie ograniczę się tylko do planu miesięcznego, ale omówię również tygodniowy rozkład zajęć. Nie jest możliwe zaplanowanie pracy wychowawczo-dydaktycznej bez wcześniej opracowanego tygodniowego rozkładu zajęć. Zarówno tygodniowy rozkład zajęć, jak i plan pracy wychowawczo-dydaktycznej (tygodniowy, dwutygodniowy, miesięczny) opracowuje nauczyciel na podstawie programu wychowania przedszkolnego zgodnego z aktualnie obowiązującą podstawą programową i podziałem treści programowych na poszczególne dziedziny wychowania, np. zdrowotne, społeczno-moralne, umysłowe, estetyczne.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!