Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz dodatkowo plany tygodniowe, atrakcyjne zestawy pomocy, a także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Planowanie pracy wychowawczo-dydaktycznej w przedszkolu (tygodniowy rozkład zajęć)

Ewa Zielińska    Marzec 2016

Znajomość podstawowych cech planowania jest niezbędna podczas opracowywania każdego planu pracy, w tym również wychowawczo-dydaktycznego. W pracy przedszkola wyróżnia się plany roczne, miesięczne, tygodniowe i dzienne. Nie ograniczę się tylko do planu miesięcznego, ale omówię również tygodniowy rozk... więcej
Pobierz
Ten plik można kupić za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA lub usługi bliżej MAX.
Znajomość podstawowych cech planowania jest niezbędna podczas opracowywania każdego planu pracy, w tym również wychowawczo-dydaktycznego. W pracy przedszkola wyróżnia się plany roczne, miesięczne, tygodniowe i dzienne. Nie ograniczę się tylko do planu miesięcznego, ale omówię również tygodniowy rozkład zajęć. Nie jest możliwe zaplanowanie pracy wychowawczo-dydaktycznej bez wcześniej opracowanego tygodniowego rozkładu zajęć. Zarówno tygodniowy rozkład zajęć, jak i plan pracy wychowawczo-dydaktycznej (tygodniowy, dwutygodniowy, miesięczny) opracowuje nauczyciel na podstawie programu wychowania przedszkolnego zgodnego z aktualnie obowiązującą podstawą programową i podziałem treści programowych na poszczególne dziedziny wychowania, np. zdrowotne, społeczno-moralne, umysłowe, estetyczne.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Marzec 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Akademia Dziecięcej Matematyki® dla Rad Pedagogicznych sprawdź