Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1124.82 kb
Id: 5846

Plan pracy wychowawczo - dydaktycznej dla grupy… na miesiąc...

Ewa Zielińska    Czerwiec 2016

Najczęściej planuje się jedno zadanie na tydzień, a więc cztery na miesiąc. Bywa też tak, że jedno zadanie wychowawczo-dydaktyczne realizuje się przez dwa tygodnie, wówczas w miesiącu jest ich mniej. Przykłady formułowania zadań wychowawczo-dydaktycznych: 1. Rozwijanie zainteresowań przyrodniczych... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

plan pracyprzedszkolenauczyciel

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Najczęściej planuje się jedno zadanie na tydzień, a więc cztery na miesiąc. Bywa też tak, że jedno zadanie wychowawczo-dydaktyczne realizuje się przez dwa tygodnie, wówczas w miesiącu jest ich mniej. Przykłady formułowania zadań wychowawczo-dydaktycznych: 1. Rozwijanie zainteresowań przyrodniczych poprzez zapoznanie dzieci ze zmianami zachodzącymi w przyrodzie w okresie wczesnej jesieni. 2. Poznawanie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na terenie przedszkola i poza nim, ze szczególnym uwzględnieniem elementarnych zasad bezpieczeństwa. 3. Przyzwyczajanie dzieci do zgodnego współżycia i współdziałania w zespole. 4. Budzenie świadomości dotyczącej zdrowia i jego zagrożeń. (...)
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz