Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Plakat - Mapa Europy

Grudzień 2014

  Mapa dołączona jest do scenariusza „Świąteczna podróż po Europie” autorstwa Katarzyny Wioski jako niezbędna pomoc dydaktyczna w trakcie zapoznawania dzieci z tradycjami obchodzenia Bożego Narodzenia w wybranych krajach europejskich. Propozycja świątecznych podróży... więcej
Zamów ten numer
Sprawdź dostępność numeru w wersji drukowanej
Scenariusze zajęć 1
Pobierz scenariusz z wykorzystaniem tej pomocy dydaktycznej. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Zobacz również

więcej plakatów do pobrania

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz w dziale plakaty

Więcej z tego numeru

Grudzień 2014

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 

Mapa dołączona jest do scenariusza „Świąteczna podróż po Europie” autorstwa Katarzyny Wioski jako niezbędna pomoc dydaktyczna w trakcie zapoznawania dzieci z tradycjami obchodzenia Bożego Narodzenia w wybranych krajach europejskich. Propozycja świątecznych podróży pozwoli na podtrzymanie świątecznej atmosfery nawet po Bożym Narodzeniu.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!