Polecamy Odbierz bon podarunkowy na zakupy w sklepie!

Odbierz bon podarunkowy na zakupy w sklepie!

Jesteś aktualnym prenumeratorem BLIŻEJ PRZEDSZKOLA?

Bon na zakupy wysłaliśmy do Ciebie w wiadomości mailowej na adres podany podczas składania zamówienia na prenumeratę. Sprawdź skrzynkę mailową!

(Sprawdź również folder spam, a jeśli tam również nie będzie wiadomości, skontaktuj się z Paniami z naszego działu prenumeraty: prenumerata@blizejprzedszkola.pl)

Chcesz otrzymać bon na zakupy?

• Bon o wartości 20 zł wyślemy do osób, które zamówią dowolną prenumeratę BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – płatność abonamentowa „płacę raz w miesiącu”.

Bon uprawnia do jednorazowej zniżki 20 zł za zakupy w sklepie o minimalnej wartości koszyka – 99 zł. Bon ważny do 28 lutego 2023 r.

Zamów prenumeratę BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

• Bon o wartości 50 zł wyślemy do osób, które zamówią dowolną prenumeratę BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – płatność jednorazowa z góry za cały okres prenumeraty (3, 6 lub 12 miesięcy).

Bon uprawnia do jednorazowej zniżki 50 zł za zakupy w sklepie o minimalnej wartości koszyka – 150 zł. Bon ważny do 28 lutego 2023 r.

Zamów prenumeratę BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Promocja obowiązuje w dniach 3-9.02.2023 r.
Kod upoważniający do zniżki 20/50 zł na zakupy wyślemy mailowo po odnotowaniu wpłaty za prenumeratę.

Aby skorzystać z bonu, podczas składania zamówienia w naszym sklepie w polu „Masz kod promocyjny?” wpisz hasło, które podaliśmy Ci w mailu.