Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Niezwykła komunikacja w rodzinie euroemigrantów

Monika Urbańska   Styczeń 2011

Czy rozłąka z rodzicami, spowodowana migracją zarobkową, musi oznaczać osłabienie więzi rodzinnych? W jaki sposób media elektroniczne mogą się przyczynić do podtrzymania, a w niektórych przypadkach nawet umocnienia słabych relacji w rodzinie? W artykule przeczytamy o tym, na czym p... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

emigracjarodzinaInternetUnia Europejskapsychologiamultimedia

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Styczeń 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Czy rozłąka z rodzicami, spowodowana migracją zarobkową, musi oznaczać osłabienie więzi rodzinnych? W jaki sposób media elektroniczne mogą się przyczynić do podtrzymania, a w niektórych przypadkach nawet umocnienia słabych relacji w rodzinie?


W artykule przeczytamy o tym, na czym polega problem rozłąki migracyjnej, o zjawisku eurosieroctwa w Polsce, o komunikacji pomiędzy członkami rodziny po fakcie migracji (relacje wirtualne – także w kontekście szans i zagrożeń z nich wynikających) oraz o znaczeniu medialnej komunikacji eurosierot z eurorodzicami.

 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz