Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Monitorowanie podstawy programowej przez nauczyciela

Ewa Zielińska    Październik 2017

"(...) Od 1 września 2017 roku obowiązuje nowa podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Na licznych szkoleniach dla nauczycieli, organizowanych w różnych regionach kraju i zapoznających z nowym dokumentem, informowano o wycofaniu się z monitorowania podstawy programowej. Mówiły to osoby najbar... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 1
Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Październik 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Od 1 września 2017 roku obowiązuje nowa podstawa programowa wychowania przedszkolnego. Na licznych szkoleniach dla nauczycieli, organizowanych w różnych regionach kraju i zapoznających z nowym dokumentem, informowano o wycofaniu się z monitorowania podstawy programowej. Mówiły to osoby najbardziej zorientowane w aktualnościach z nią związanych. Wszyscy, którzy to słyszeli, odetchnęli z ulgą i z nadzieją pomyśleli o powolnym procesie odbiurokratyzowania dokumentacji nauczycielskiej. Ja też to słyszałam, ale trudno było mi w to uwierzyć. Tym bardziej że na przestrzeni lat mojej pracy zawodowej niemalże w każdym roku przybywał przynajmniej jeden bardziej lub mniej rozbudowany dokument. Wraz z tymi dokumentami zawsze ukazywały się szczegółowe procedury. Tak jak przypuszczałam, informacja przekazywana na szkoleniach okazała się nieprawdziwa. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!