Polecamy Mikołajki z Bandą Pandy – w tym roku postaw na ekologiczny prezent dla dziecka!

Mikołajki z Bandą Pandy – w tym roku postaw na ekologiczny prezent dla dziecka!

ponad 2 lat temu Polecamy

Wielkimi krokami zbliża się 6 grudnia – dzień Świętego Mikołaja, szczególnie wyczekiwany przez najmłodszych. Każdego roku, z tej okazji decydujemy się na zakup coraz większej ilości prezentów. Radość obdarowanych jest często krótkotrwała. Niestety plastikowe odpady pochodzące z podarunków, a nawet i same prezenty lądują na śmietniku na wiele lat…

W tym roku Mikołaj nie musi przynosić kolejnych zabawek, które zaraz się znudzą i trafią na dno szafy! Symboliczna adopcja dla najmłodszych to przyjazny dla natury prezent, który nie tylko bawi, ale jednocześnie uczy dziecko dbania o środowisko.

Wspierając Bandę Pandy przekazujesz darowiznę na działanie Fundacji WWF Polska, której misją jest ochrona dzikiej przyrody. W podziękowaniu otrzymasz mikołajkowy certyfikat symbolicznej adopcji z imieniem i nazwiskiem dziecka, które chcesz obdarować, kolorowankę, a także maskę wybranego gatunku. Obecnie dokonując symbolicznej adopcji dla dzieci można wesprzeć: Niezależnego Niedźwiedzia, Rozbrykanego Rysia, Wrażliwego Wilka, Fantastyczną Fokę, Troskliwego Tygrysa, a także Silnego Słonia.

Jak zrealizować taki prezent?

1. Odwiedź stronę pomagam.wwf.pl.
  2. W menu głównym wejdź do sekcji DLA DZIECI i wybierz gatunek, który chcesz adoptować.
  3. Określ rodzaj darowizny (regularna lub jednorazowa) oraz jej wysokość (min. 30 zł).
  4. Wybierz opcję „Adoptuję na prezent” i wpisz imię i nazwisko dziecka.
  5. Po dokonaniu wpłaty pobierz certyfikat i dodatkowe materiały w wersji dziecięcej.
  6. Wydrukuj certyfikat i w te Mikołajki wręcz go dziecku osobiście.

Wspierając działania Fundacji WWF Polska dbasz o przyszłość naszej planety, dzikiej przyrody i młodszych pokoleń! Organizacja na tej stronie udostępnia również materiały pomocne w kreatywnej edukacji przyrodniczej. Zwiększanie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych to podstawa dla budowania przyszłości, w której ludzkość żyje w zgodzie z naturą.

___________

Fundacja WWF Polska objęła patronatem nasz projekt ekologiczny Ekokulturalne przedszkole.

Dowiedz się więcej o projekcie: blizejprzedszkola.pl/ekokulturalne-przedszkole