KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY "POLSKA LEGENDAMI OPISANA"

Konkurs dodał(a) Anna Wnuk-Przegalińska
tydzień temu, wyświetleń 126

PRZEDSZKOLE NR 42 W LUBLINIE

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W VI EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO:

„POLSKA LEGENDAMI OPISANA”

Cele konkursu:

1. Rozbudzanie zainteresowań dzieci krajem ojczystym.
  2. Budzenie uczuć miłości i przywiązania do rodzinnego kraju.
  3. Zachęcanie do przedstawiania w formie plastycznej polskich legend.
  4. Stworzenie okazji do rozwijania zdolności plastycznych dzieci.
  5. Wymiana doświadczeń między nauczycielami.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 – 6 lat (przedszkola oraz grupy „0” w szkołach).
  2. Warunkiem uczestnictwa jest stworzenie przez dziecko pracy plastyczno-technicznej nawiązującej do wybranej polskiej legendy. Dopuszczalna jest minimalna pomoc nauczyciela.
  3. Technika dowolna płaska (bez materiałów sypkich), format A4, A3.
  4.  Na konkurs można zgłaszać tylko prace indywidualne, liczba prac z jednej placówki max 3.
  5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką (czcionka Times New Roman 14) zawierającą: tytuł legendy, imię i nazwisko dziecka, wiek, adres przedszkola, numer telefonu, e-mail, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana praca. Metryczkę prosimy umieścić z przodu pracy w jej prawym dolnym rogu.
  6. Oceny nadesłanych prac dokona komisja powołana przez Organizatora.
  7. Autorzy trzech najciekawszych prac otrzymają dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy    i podziękowania przesłane drogą elektroniczną.
  8. Nadesłane prace nie podlegają zwrotowi i przechodzą na własność organizatora.
  9.  Nadesłanie prac jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
  10.    Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora, o których mowa w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83) oraz publikacji tych prac w Internecie na stronie internetowej (www.p42.lublin.eu).
  11.  Prace wraz ze zgodami rodziców należy przesyłać do 13 maja 2024 r. na adres:

ul. Przyjaźni 3

z dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY

1.  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 maja 2024 r. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej przedszkola www.p42.lublin.eu oraz na stronie internetowej miesięcznika Bliżej przedszkola.
  2.  Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wynikach indywidualnie, drogą telefoniczną lub elektroniczną.
  3.  Wszelkich informacji udzielają organizatorzy konkursu:

Monika Charmas monikacharmas@wp.pl

Marta Mirosławska marta.miroslawska@p42.lublin.eu

Agnieszka Włodarczyk agnieszkaannawlodarczyk@wp.pl

Anna Wnuk-Przegalińska aniawnukprzegalinska@wp.pl

ul. Przyjaźni 3

e-mail: poczta@p42.lublin.eu

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie!

Załącznik nr 1 do regulaminu

ZGODA RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH) NA UDZIAŁ DZIECKA W OGÓLNOPOLSKIM MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNO-TECHNICZNYM „POLSKA LEGENDAMI OPISANA” ORGANIZOWANYM PRZEZ PRZEDSZKOLE NR 42 W LUBLINIE

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka

………………………………………………………………………..

(imię i nazwisko)

w Między przedszkolnym Konkursie Plastyczno-Technicznym „Polska legendami opisana” organizowanym przez Przedszkole nr 42 w Lublinie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu danych osobowych mojego dziecka (imię, nazwisko, wiek) w celach wynikających z organizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2018r., poz. 1000). Wyrażam zgodę na wielokrotne, nieodpłatne publikowanie nadesłanej przez moje dziecko pracy konkursowej w materiałach promocyjnych związanych z konkursem, prezentacjach pokonkursowych w różnych formach utrwaleń.

……………………………………………………..                       ………………………………………..                                                                 Miejscowość i data                                                                  Podpis Rodziców

(opiekunów prawnych)

Załącznik nr 2 do regulaminu

ZGODA NAUCZYCIELA

na przetwarzanie danych osobowych

Ja…………………………………………….....................................wyrażam zgodę na przetwarzanie przez organizatora konkursu (Przedszkole nr 42 w Lublinie) moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail) w celach wynikających        z organizacji Ogólnopolskiego Między przedszkolnego Konkursu Plastyczno-Technicznego „Polska legendami opisana”, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018r., poz. 1000).

……………………..……………………..                 ……………………. ..…………………………………

Miejscowość i data                                                              Podpis nauczyciela

Termin: 2024-05-13
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski