PM nr 207 w Łodzi zaprasza do udziału w projekcie "Podróże po emocjach"

Konkurs dodał(a) Klaudia Włoch

Przedszkole nr 207  w Łodzi

zaprasza do realizacji OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU

„Podróż po emocjach"

-stwarzanie okazji do twórczej ekspresji językowej i plastycznej;

-angażowanie rodziców do współpracy z przedszkolem w ramach wspierania rozwoju dzieci.

-pomoc dziecku w zrozumieniu potrzeb i emocji innych, uczucie empatii,

2.  Czas realizacji – 01.10.2021 r. – 31.03.2022 r.

3.Sposób realizacji

Nauczyciel zakłada zeszyt A-5 z czystymi kartkami najlepiej w twardej okładce , który staje się bajką o emocjach. Zadaniem  nauczycieli ,rodziców  i  dzieci jest napisanie i zilustrowanie bajki według kolejności spisu treści.  Bohaterami opowiadań będzie rodzeństwo Kornelka-3 lata i Michał-6 lat. Rodzeństwo mieszka w dowolnym mieście w Polsce , wspólnie ze swoją mamą -Julią i tatą -Romkiem. Dzieci uczęszczają do jednego z miejskich przedszkoli, są szczęśliwym rodzeństwem wychowywanym w miłości i zrozumieniu. Każdego dnia, jak każdy z nas borykają się z różnymi sytuacjami, które wywołują u nich różne emocje. W pierwszym rozdziale zapoznamy się z lękiem, który odczuwa Kornelia, ponieważ idzie pierwszy raz do przedszkola. Kolejne emocje, które poznamy, wcielając się w role rodzeństwa to radość, smutek, szczęście, zaskoczenie, złość, zdziwienie, strach, wstyd i zdenerwowanie.

W ramach współpracy nauczyciel, dziecko rodzic ma powstać książka o emocjach . Tytuł bajki jest dowolny ,natomiast treść poszczególnych rozdziałów ma się łączyć z ich tytułem. Ważne aby w każdym rozdziale był przedstawiony sposób radzenia sobie z daną emocją. Długość każdego rozdziału to minimum dwie strony (pismo ręczne), Ilość ilustracji dowolna, pismo odręczne lub komputerowe (można wkleić stronę).

10.Uroczystość w przedszkolu (zdenerwowanie)

Czas i sposób prezentacji –  w zależności od sytuacji epidemiologicznej::

Pierwsza forma przesłanie bajki pocztą na adres:

ul. Piotrkowska 272

z dopiskiem Projekt „Podróże po emocjach”

Druga forma w  razie trudności spowodowanych sytuacja epidemiologiczną:

Przesłanie bajki pocztą elektroniczną wraz ze skanem ilustracji na adres email twórcy projektu:

Maksymalny czas nadesłania bajki upływa 31.03.2022 r.

Każdy uczestnik/przedszkole  otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w projekcie a każdy nauczyciel koordynujących projekt – podziękowanie.

Do projektu należy się zgłosić do 29.X.2021 r, wysyłając dane placówki i nauczyciela koordynującego projekt w wiadomości na „Bliżej Przedszkole”.

Zapraszam do wspaniałej zabawy????????.

I życzę wielu radosnych przeżyć przy pisaniu bajki????Pozdrawiam serdecznie Klaudia Włoch.

Organizator: mgr Klaudia  Włoch

organizowanym przez Przedszkole Miejskie  nr 207 w Łodzi

„ Podróż po emocjach.”

Oświadczam, że wyrażam / nie wyrażam* zgodę/y na udział mojego dziecka w projekcie organizowanym w przedszkolu

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Oświadczam, że wyrażam / nie wyrażam* zgodę/y na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka ……………………………………………………………………………,  w celu realizacji zadań i działań prowadzonych w ramach projektu organizowanego przez przedszkole.

Przedszkole nr 207  w Łodzi

Zaprasza do realizacji OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU

„Podróż po emocjach”

-pomoc dziecku w zrozumieniu potrzeb i emocji innych, uczucie empatii,

2.  Czas realizacji – 01.10.2021 r. – 31.03.2022 r.

10.Uroczystość w przedszkolu (zdenerwowanie)

Czas i sposób prezentacji –  w zależności od sytuacji epidemiologicznej::

Pierwsza forma przesłanie bajki pocztą na adres :

Ul.Piotrkowska 272

Z dopiskiem Projekt „Podróże po emocjach”

Druga forma w  razie trudności spowodowanych sytuacja epidemiologiczną:

Przesłanie bajki pocztą elektroniczną wraz ze skanem ilustracji na adres email twórcy projektu :

Organizator: mgr Klaudia  Włoch

organizowanym przez Przedszkole Miejskie  nr 207 w Łodzi

Przedszkole nr 207  w Łodzi

Zaprasza do realizacji OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU
  „Podróż po emocjach”

-pomoc dziecku w zrozumieniu potrzeb i emocji innych, uczucie empatii,
 2.  Czas realizacji – 01.10.2021 r. – 31.03.2022 r.
 3.Sposób realizacji
Nauczyciel zakłada zeszyt A-5 z czystymi kartkami najlepiej w twardej okładce , który staje się bajką o emocjach. Zadaniem  nauczycieli ,rodziców  i  dzieci jest napisanie i zilustrowanie bajki według kolejności spisu treści.  Bohaterami opowiadań będzie rodzeństwo Kornelka-3 lata i Michał-6 lat. Rodzeństwo mieszka w dowolnym mieście w Polsce , wspólnie ze swoją mamą -Julią i tatą -Romkiem. Dzieci uczęszczają do jednego z miejskich przedszkoli, są szczęśliwym rodzeństwem wychowywanym w miłości i zrozumieniu. Każdego dnia, jak każdy z nas borykają się z różnymi sytuacjami, które wywołują u nich różne emocje. W pierwszym rozdziale zapoznamy się z lękiem, który odczuwa Kornelia, ponieważ idzie pierwszy raz do przedszkola. Kolejne emocje, które poznamy, wcielając się w role rodzeństwa to radość, smutek, szczęście, zaskoczenie, złość, zdziwienie, strach, wstyd i zdenerwowanie.

10.Uroczystość w przedszkolu (zdenerwowanie)

Czas i sposób prezentacji –  w zależności od sytuacji epidemiologicznej::
Pierwsza forma przesłanie bajki pocztą na adres :
Ul.Piotrkowska 272
Z dopiskiem Projekt „Podróże po emocjach”
Druga forma w  razie trudności spowodowanych sytuacja epidemiologiczną:
Maksymalny czas nadesłania bajki upływa 31.03.2022 r.

Każdy uczestnik/przedszkole  otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w projekcie a każdy nauczyciel koordynujących projekt – podziękowanie.
Organizator: mgr Klaudia  Włoch

organizowanym przez Przedszkole Miejskie  nr 207 w Łodzi

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Oświadczam, że wyrażam / nie wyrażam* zgodę/y na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka ……………………………………………………………………………,  w celu realizacji zadań i działań prowadzonych w ramach projektu organizowanego przez przedszkole.

Termin: 2022-03-30
Zasięg konkursu: Wybierz