Ogólnopolski konkurs plastyczny "Wakacje moich marzeń"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Franas-Roszkowska

Dołączone pliki:

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim konkursie plastycznym dla dzieci pt.:

„Wakacje moich marzeń”

Konkurs organizowany dla dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych

REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie Nr 174 w Łodzi

2. Cele konkursu to:

• Przybliżenie najmłodszym ciekawych miejsc na spędzenie wakacji

• Kształtowanie i rozwijanie zainteresowań artystycznych

• Rozwijanie zainteresowania podróżami po Polsce i świecie

• Umiejętność przeniesienia swoich marzeń na kartkę papieru

• Kształtowanie wrażliwości estetycznej, inwencji i wyobraźni twórczej

• Integracja środowisk przedszkoli w całej Polsce

• Konkurs organizowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym – 3-6 lat.

• Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej wybraną przez siebie techniką plastyczną.

• Format prac: dowolny, praca płaska lub przestrzenna.

• Konkurs odbywa się drogą internetową. Uczestnicy przesyłają prace konkursowe na adres:

k.molewska@pm174.elodz.edu.pl

w tytule: „Wakacje moich marzeń” do 18.06.2021 r.

• Ilość prac: jedna placówka może dostarczyć maksymalnie dwie prace z danej grupy wiekowej w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) podpisane wg wzoru: (imię i nazwisko dziecka, wiek oraz placówka do której uczęszcza)

• Dodatkowo każde zgłoszenie powinno zawierać wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA (Załącznik nr. 1 do Regulaminu) zawierającą zgodę rodziców oraz zgodę nauczyciela. (scan lub zdjęcie)

• Uczestnicy otrzymają niespersonalizowane dyplomy, ich opiekunowie podziękowania za udział w konkursie, które będzie można pobrać ze strony Przedszkola Miejskiego Nr 174 w Łodzi.

• Organizator nie będzie wystawiał spersonalizowanych dyplomów oraz podziękowań dla uczestników konkursu.

• Prace powinny być wykonane indywidualnie i samodzielnie przez dzieci. Do zgłoszonej pracy należy dołączyć kartę zgłoszenia stanowiącą załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu.

• Zgłoszenie prac jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu i nauczycieli, na rzecz Organizatora oraz jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatną publikację pracy konkursowej na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 174 w Łodzi.

• Organizator powoła Komisję Konkursową do oceny prac. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowy 3 - 4 latki, 5 - 6 latki. W każdej grupie wiekowej zostanie przyznane I, II i III miejsce. Przy ocenie prac najwyżej będzie punktowana samodzielność wykonania, pomysłowość, zgodność pracy z tematem, stopień trudności technik i staranność.

• Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody i dyplom, a ich opiekunowie podziękowania, które zostaną przesłane pocztą.

• Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

• Prace konkursowe, które nie spełniają wymagań, o których mowa w regulaminie konkursu, nie będą podlegały ocenie Komisji Konkursowej.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 22.06.2021 r. na stronie internetowej przedszkola.

• Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie przedszkola.

• Laureaci zostaną powiadomieni drogą e-mailową.

Serdecznie zapraszamy !

Termin: 2021-06-18