WYNIKI OGÓLNOŁÓDZKIEGO KONKURSU "ZACZAROWANA ZAKŁADKA"

Konkurs dodał(a) Klaudia Włoch

W kwietniu w ramach Światowego Dnia Książki zorganizowany został w przedszkolu konkurs plastyczno-techniczny pt .” Zaczarowana zakładka” .

Celem uczestnictwa dzieci w konkursie było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, rozwijanie wyobraźni , pomysłowości i  zdolności plastycznych , zachęcanie do podejmowania aktywności twórczej, kształtowanie poczucia estetyki doskonalenie sprawności manualnych oraz rozbudzenie świadomości poszanowania książek.

We wtorek  08.05. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Na konkurs nadesłano 47 prac. Niestety niektóre  prace nie pochodziły z regionu łódzkiego w związku z tym nie wzięły  udziału w rozstrzygnięciu.

Komisja konkursowa brała pod uwagę samodzielność wykonania prac, pomysłowość i estetykę. Ostatecznie po długiej dyskusji komisja zdecydowała się wyróżnić prace następujących osób:

I kategoria wiekowa 3-5 lat

1. M.Imoczyński  Przedszkole Miejskie nr 90

2. J.Kowalska i Sylwia Wojtunik Przedszkole Miejskie nr 200

3. Antonia Cholewa Przedszkole Miejskie nr 176

II kategoria wiekowa 5-7 lat

1. B.Wojciechowska Przedszkole Miejskie nr 165

2. Zuzanna Kołodziejczyk Przedszkole Miejskie ne159

3. Oliwia Faltyn Przedszkole Miejskie nr 99

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za wykonane prace, a laureatom gratulujemy.

Podziękowania należą się także nauczycielom, którzy zachęcili dzieci  do udziału w konkursie.

Prosimy laureatów o osobisty odbiór nagród w Przedszkolu.

Prace będzie można zobaczyć na wystawie w Przedszkolu w dniach 08.05- 16.05 oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 9 przy ul.Brzeźnej 10 w dniach 16.05- 24.05.

Termin: 2018-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny