WYNIKI Ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. ?KARTKA WIELKANOCNA?.

Konkurs dodał(a) Katarzyna Piechota

Z przyjemnością informujemy, że Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. "Kartka Wielkanocna" został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom, które podjęły wyzwanie i wzięły udział w konkursie oraz ich opiekunom.

Oto lista osób nagrodzonych:

I MIEJSCE: LILIANA GUZOWSKA L.5 - PRZEDSZKOLE NR 50 W LUBLINIE

II MIEJSCE: ZOFIA MARKOWSKA L.4 - NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE EPIONKOWO W KATOWICACH

III MIEJSCE: EMILIA MOSKAL LAT 6 - PRZEDSZKOLE CZTERY PORY ROKU ROKIETNICA

WYRÓŻNIENIA: