XI Ogólnopolski Konkurs Logopedyczno - Plastyczny

Konkurs dodał(a) Mariola Sitarz

Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 51 w Opolu zaprasza do udziału  w XI Ogólnopolskim Konkursie Logopedyczno – Plastycznym  pt.

„Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie – trudne wierszyki łamiące języki”

Celem konkursu jest rozwijanie werbalnej i plastycznej aktywności twórczej dzieci, dbałość  o poprawną wymowę.

OPIS KONKURSU

Uczestnicy:

• dzieci grup pięcio- i sześcioletnich,

Regulamin:

• Prace należy wykonać indywidualnie.

• Technika wykonania prac oraz format pracy są dowolne.

• Z jednej placówki można nadesłać maksymalnie 3 prace.

• Prace należy opisać według wzoru (z tyłu pracy!):
    • Imię i nazwisko oraz wiek autora pracy,
    • Imię i nazwisko opiekuna,
    • Adres placówki, telefon, e-mail,
    • Tytuł i nazwisko autora wiersza,
  • Tytuł i nazwisko autora wiersza, na podstawie którego wykonano pracę, treść tego wiersza należy dodatkowo umieścić na osobnej, dołączonej do pracy kartce (nie przyklejać z tyłu pracy!)- czcionka Times New Roman 12, interlinia pojedyncza.
  • Prace nie posiadające metryczki nie będą oceniane przez jury.

• Organizator zastrzega sobie prawo do zatrzymania, opracowywania i publikacji prac oraz treści wierszy z zachowaniem nazwiska autora.

• Termin nadsyłania prac do 19.02.2018 r. na adres:

Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 51

Jana Bytnara Rudego 1

45-265 Opole

• Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie zgody Rodziców na przetwarzanie danych - załącznik 1.

Przebieg konkursu:

• Oceny prac dokona jury, w skład którego wejdą plastycy opolscy oraz logopedzi.

• Jury będzie brało pod uwagę oryginalność i estetykę prac oraz inwencje twórczą dzieci

• Laureaci konkursu zostaną powiadomieni drogą elektroniczną lub telefoniczną

• Ogłoszenie wyników nastąpi 6.03.2018 r.

• Dyplomy i podziękowania otrzymają tylko laureaci konkursu i ich opiekunowie

• Wyniki konkursu i nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie: www.ppi51.opole.pl  oraz www.blizejprzedszkola.pl
  • Załącznik 1

OŚWIADCZENIE RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu  danych osobowych mojego dziecka………………………………………………………………………………………..

zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz wyrażam zgodę na wykorzystanie pracy dziecka w celach określonych w regulaminie konkursu.

……………………………………………………………………………

czytelny podpis rodzica/opiekuna prawnego

Organizatorki konkursu: Mariola Sitarz, Marzena Okapiec, Urszula Niewiarkiewicz-Głąb

Patronat honorowy:

•   Polski Związek Logopedów
  •   Miesięcznik „ Bliżej Przedszkola”

Termin: 2018-03-06
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski