Welcome to London

Ogólnopolski Konkurs plastyczno – językowy

Welcome to London

Cel konkursu:

Celem konkursu jest rozwijanie inwencji twórczej dzieci przy współpracy  z nauczycielem poprzez  pobudzanie kreatywności prowadzącej do stworzenia pracy plastycznej związanej z zabytkami oraz atrakcjami Londynu.

Format prac:

Prace przestrzenne, prace płaskie

Ocena prac:

Prace zostaną ocenione przez niezależną komisję powołaną przez organizatora.

Kryteria oceny:

Samodzielność wykonania pracy, walory artystyczne, estetyka,

Opis pracy:

Każda praca musi zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę (litery drukowane) przyklejoną z tyłu pracy (tytuł wykonanej pracy, imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, adres e-mail, telefon kontaktowy, imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego).

Zgoda na udział w konkursie:

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dzieci i nauczycieli.

Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.

Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody, które zostaną przesłane pocztą.

Pozosatli uczystnicy wyrażający chęć otrzymania dyplomów proszeni są o załączenie koperty, opatrzonej znaczkiem i adresem, na który mają zostać przesłane dyplomy.

Termin nadsyłania/składania prac: 30.11.2017 r. (decyduje data stempla pocztowego)

Rozstrzygnięcie konkursu: 06.12.2017 r.

Wyniki zostaną opublikowana na stronach  internetowych:

www.blizejprzedszkola.pl/konkurs,

Prace należy wysłać z dopiskiem Ogólnopolski Konkurs plastyczno - językowy "Welcome to London" na adres:

Niepubliczne Przedszkole Akademia Kolorowych Podróży

Zamkowa 19