Polecamy 5 pomysłów na prezent na zakończenie roku w przedszkolu

5 pomysłów na prezent na zakończenie roku w przedszkolu

11 miesięcy temu Polecamy

Zbliża się zakończenie roku w przedszkolu. Jesteś rodzicem i poszukujesz prezentu dla nauczyciela? A może zastanawiasz się, co sprezentować dziecku, które od września rozpocznie przygodę w szkole? Jesteś dyrektorem przedszkola i chciałbyś podziękować kadrze za kolejny wspólny rok pracy? A może szukasz jeszcze prezentu dla przedszkolaków, które w kolejnym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie pierwszej? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zachęcamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na prezent na zakończenie roku w przedszkolu.

#1 Pomysł na prezent dla nauczyciela – kalendarz na kolejny rok szkolny

Zdecydowanie polecamy nasz Kalendarz kreatywnej nauczycielki lub Kalendarz na dobry rok 2023/2024. To bardzo lubiane przez nauczycieli kalendarze, doceniane za piękną szatę graficzną okładek i funkcjonalne wnętrze opracowane z myślą o nich, które będą pomocne w kolejnym roku szkolnym.

#2 Pomysł na prezent dla nauczyciela – Vademecum przedszkolnych zabaw

Klasyczna, uniwersalna publikacja, która przyda się każdemu nauczycielowi wychowania przedszkolnego. Każda z części (Wiosna, Lato, Jesień) to bogaty zbiór krótkich form literackich oraz propozycji zabaw wszelkiego rodzaju – w tym opowieści słowno-ruchowych, masażyków, zabaw logopedycznych, paluszkowych, poznawczych, muzyczno-ruchowych, zabaw w języku angielskim, zagadek, a ponadto 20 piosenek. Na podstawie tak bogatego zbioru propozycji każdy nauczyciel wychowania przedszkolnego jest w stanie przeprowadzić zajęcia o ciekawej i niepowtarzalnej treści.

#3 Pomysł na prezent dla nauczyciela – Bon podarunkowy

Dobrym pomysłem na prezent dla nauczyciela na zakończenie roku w przedszkolu może być bon podarunkowy. Każdy nauczyciel sam będzie mógł zdecydować, co jest mu najbardziej potrzebne i zrealizować go według własnych potrzeb. Bon podarunkowy do sklepu Bliżej Przedszkola z pewnością może zostać doceniony przez nauczycieli wychowania przedszkolnego i wesprze ich warsztat pracy.

#4 Pomysł na prezent dla dzieci kończących przedszkole

A jeśli poszukujesz prezentu dla dzieci, które od września rozpoczną przygodę ze szkołą, polecamy „Jaś Pierwszoklasista – zestaw prezentowy”. Składa się on z czterech książek z bardzo lubianej przez dzieci serii przygód Jasia Pierwszoklasisty. Książki zapakowane są w gustowną, prezentową obwolutę. Do każdego zestawu dołączony jest tematyczny dyplom ukończenia przedszkola i plan lekcji.

#5 Pomysł na prezent dla nauczyciela – dobre słowo...

(Prawie) każdy lubi dostawać upominki. Pamiętaj jednak, że najważniejsze i bezcenne jest dobre słowo usłyszane od rodziców przedszkolaków, dyrekcji czy kolegów i koleżanek z pracy. Podziękuj nauczycielowi – słowa mają wielką moc!