ponad 2 lat temu


"Wiosna w mojej miejscowości"

 

Protokół z dnia 14.05.2012 

W dniu 14.05.2012 w Przedszkolu Niepublicznym Bim Bam Bino w Toruniu odbyło się rozstrzygnięcie III edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego

pt. ”Wiosna w mojej miejscowości”, adresowanego do dzieci 3-4 letnich i 5-6 letnich.

 

Oceny prac dokonała komisja w składzie:

Anita Bucholc- Grabek - plastyk

Monika Bednarska - nauczyciel

Monika Osińska - rodzic

Amelia Witkowska - przedszkolak

 

Kryterium oceny stanowiło:

- samodzielność i pomysłowość

- zgodność pracy z tematem

- zgodność z wytycznymi podanymi w konkursie (format pracy A3)

 

W kategorii 3-4 latki:

I miejsce 

Oliwia Listkowska 4 lata

Przedszkole Publiczne nr 19 w Radomiu

Nauczyciele: J. Rdułowska- Kobza, K. Cegła, K. Wojtyniuk

 

Martyna Winikajtys 4 lata

Szkoła Podstawowa im Królowej Korony Polskiej w Kłodem

Nauczyciele: Ewa Jabłońska, Karolina Giercuszkiewicz

 

II miejsce

Ola Kiec 3,5 lat

Prywatne Przedszkole nr 16

„Domowe Przedszkole” w Krakowie

Nauczyciel: B. Sadlok

 

Weronika Wójcik 4 lata

Przedszkole Publiczne nr 19 w Radomiu

Nauczyciele: J. Rdułowska- Kobza, K. Cegła, K. Wojtyniuk

 

III miejsce

Kuba Wójcik 4 lata

Szkoła Podstawowa im Królowej Korony Polskiej w Kłodem

Nauczyciele: Ewa Jabłońska, Karolina Giercuszkiewicz

 

Wyróżnienie

Laura Pławecka 4 lata

Samorządowe Przedszkole nr 3 w Skawinie

Nauczyciel: M. Repeta

 

Antosia Chlebowska 4 lata

Samorządowe Przedszkole nr 3 w Skawinie

Nauczyciel: M. Repeta

 

Julia Kaniecka 4 lata

Przedszkole Sióstr Służebniczek NP. NMP w Żninie

Nauczyciel: L. Kasprzyk

 

W kategorii 5-6 latki:

I miejsce:

Justyna Świeczek 5 lat

Szkoła Podstawowa im Królowej Korony Polskiej w Kłodem

Nauczyciele: Ewa Jabłońska, Karolina Giercuszkiewicz

 

Julia Kłosek 5 lat

Publiczne Przedszkole nr 1 z Rydułtowy

Nauczyciele: P. Salwiczek, B. Rzaczek

 

II miejsce

Lena Dubaj 6 lat

Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej nr 21 w Wałbrzychu

Nauczyciele: H. Krajeńska, M.Mikołajczak

 

Zuza Frandt 6 lat

Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowi Podlaskim

Nauczyciele: E. Wróblewska

 

III miejsce

Ewelina Pławecka 6 lat

Szkoła Podstawowa im Królowej Korony Polskiej w Kłodem

Nauczyciele: Ewa Jabłońska, Karolina Giercuszkiewicz

 

Dawid Dziedzic 5 lat

Gminne Przedszkole w Krosownicach

Nauczyciel. M. Pluta

 

Julia Sawicka 6 lat

Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowi Podlaskim

Nauczyciele: E. Wróblewska

 

Julia Gałecka 5 lat

Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej nr 21 w Wałbrzychu

Nauczyciele: H. Krajeńska, M.Mikołajczak

 

Wyróżnienie

Wojciech Dziewulski 6 lat

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Gliniance

Nauczyciele: J. Książek

 

 

                                                                                                                                              Gratulujemy!

                                                                                                                                              Anna Graczkowska

                                                                                                                                               Joanna Wiśniewska

                                                                                                                                              Marlena Szczygłowska

 



 

Przedszkole Niepubliczne "Bim Bam Bino"

Marlena Szczygłowska
Ostatnio on-line:
2 miesiące temu

Marlena Szczygłowska dodał/a również:




Komentarze




Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Polecane

Miesiąc z życia nauczyciela
Pozostało: 419 dni
Odwiedzono: 775

"Podwodny świat" - konkurs wakacyjny
Pozostało: 22 dni
Odwiedzono: 96