Przedszkolaki pomagają Oliwce spełnić marzenie

Wydarzenie dodał(a) Jolanta Januszkiewicz

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 z Libiąża przyłączyły się do udziału w ogólnopolskiej akcji nagłośnionej przez radio RMF FM zatytułowanej „Kartka urodzinowa dla Oliwki”.
Oliwia z Zielonej Góry od roku walczy z białaczką. 27 października będzie obchodziła swoje 6 urodziny. Jej marzeniem jest dostać mnóstwo kartek urodzinowych. Przedszkolaki z naszego przedszkola postanowiły spełnić jej marzenie i pod czujnym okiem nauczycielek samodzielnie wykonały dla Oliwii papierowe urodzinowe prezenty.
Po odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat” poszczególne grupy wiekowe przystąpiły do składania Oliwce urodzinowych życzeń. I tak grupy życzyły Oliwce:

Grupa I z nauczycielkami p. Jolantą Januszkiewicz i p. Elżbietą Drabik Dużo zdrowia;

Grupa II z nauczycielką p. Mariolą Baca Dużo uśmiechu;

Grupa III z nauczycielką p. Katarzyną Mocny Zawsze dziarskiej minki;

Grupa IV z nauczycielkami p. Małgorzatą Budniak i p. Iwoną Kryniger Spełnienia marzeń;

Grupa V z nauczycielkami p. Jolantą Baca i p. Katarzyną Sojką Wesołej Urodzinowej zabawy;

Grupa VI z nauczycielką p. Barbarą Dela Zawsze dobrych kolegów i koleżanek.

Do akcji włączyły się również panie oddziałowe p. Jola, Renia, Marzenka i Beatka z rodziną.

Dziękuję wszystkim chętnym za włączenie się do akcji.
Jestem przekonana, że Oliwki marzenie zostanie spełnione i 27 października zostanie zalana morzem kolorowych kartek urodzinowych.
Oliwko jeszcze raz moc buziaków od pań i przedszkolaków :*

Organizator na terenie placówki: Jolanta Januszkiewicz

od Jolanta Januszkiewicz