Wydarzenie dodał(a) Monika Krawczyk

Każdy z nas miał takiego przyjaciela, na którego wspomnienie ożywają nasze marzenia z dzieciństwa. Takiego, który słuchał, czego się boimy, który widział każde nasze łzy i każdy nasz uśmiech. To taki przyjaciel, który u każdego przybierał inną postać, kolor, inaczej się nazywał, ale dla każdego z nas był niesamowicie ważny i jedyny w swoim rodzaju - po prostu wyjątkowy. Czas na uczczenie i podziękowanie naszym pluszowym bohaterom w Przedszkolu nr 9 im. "Bursztynek" w Koszalinie przypadł na 23 listopada i w tym dniu obchodziliśmy "Dzień Pluszowego Misia". Każdy wziął ze sobą do przedszkola ulubionego niedźwiadka bądź inną pluszową maskotkę. We wspólnej zabawie brały udział wszystkie dzieci, oczywiście wraz z najmłodszymi grupami. Na rozpoczęcie dzieci 5-letnie przywitały wszystkich piosenką "O kochaniu misia". Następnie wszyscy zatańczyliśmy taniec wraz z naszymi pluszowymi przyjaciółmi. Tego dnia odbył się konkurs na najmniejszego i największego misia oraz inne konkursy m. in. labirynt, w którym dzieci pomagały misiowi odnaleźć właściwą drogę do jego miodku, wyszukiwanie brakujących elementów na obrazkach przedstawiających Kubusia Puchatka. Dzieci odgadywały również najbardziej znane misie z bajek... Były nagrody oraz wspólne tańce przy muzyce czyli wszystko to, co potrzebne jest do świetnej zabawy.

od Monika Krawczyk

do Monika Krawczyk