Rodzice występują na przedszkolnej scenie

Wydarzenie dodał(a) Janina Kiełbowicz

„Czerwony Kapturek”- bajka dla babci i dziadka  wykonaniu ….ich dzieci. Tak, właśnie w ten sposób postanowiliśmy uczcić Święto Babci i Dziadka. Wspólnie z rodzicami naszych przedszkolaków przygotowaliśmy wyjątkowe przedstawienie. Głównymi aktorami byli rodzice „Słoneczek”, którzy  z pełnym profesjonalizmem przedstawili bajkę „Czerwony Kapturek”. Wszyscy bardzo zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia. Były efekty specjalne, przepiękne dekoracje malowane na płótnie, pomysłowe kostiumy. Najwspanialsza była jednak reakcja dzieci i zaproszonych gości.

rzedszkolaki z niedowierzaniem przyglądały się aktorom i nie od razu rozpoznały swoich rodziców. Również dziadkowie ze wzruszeniem oglądali przedstawienie. Dla zaproszonych gości był to wyjątkowy dzień, mogli bowiem podziwiać na scenie swoje dorosłe już dzieci, oraz wnuczęta, które przygotowały na uroczystość wiersze, piosenki, tańce i upominki. Podczas poczęstunku wszyscy dzielili się wrażeniami, a najbardziej wzruszający był komentarz jednej z babć, która powiedziała: „Nie spodziewałam się, że będę miała  jeszcze kiedykolwiek w swoim życiu okazję zobaczyć swoje dziecko występujące w przedszkolnym przedstawieniu - to było wspaniałe przeżycie” Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy chcieli poświęcić swój czas, mieli tyle zapału i odwagi, aby podjąć naszą propozycję i przygotować taką wyjątkową niespodziankę dla swoich dzieci i rodziców.

Nauczycielki gr. „Słoneczka" Przedszkole Miejskie nr 7 w Łukowie

od Janina Kiełbowicz