Strażacki sukces Julii

Wydarzenie dodał(a) ANETA PERKOWSKA

W  poniedziałek 26.042010 r o godz. 10.00 w Białymstoku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „ Wiatr, wypadek, ogień, woda strażak zawsze rękę poda” na szczeblu powiatowym, podczas którego zostały wręczone nagrody wszystkim laureatom. Wśród zaproszonych na tą imprezę gości,   znalazła się również i nasza wychowanka  – Julia Wądołowska, która ku naszej wielkiej radości zdobyła w swojej kategorii wiekowej I miejsce.

W trakcie tak ważnej dla niej chwili towarzyszyła  jej mama, która była z niej bardzo dumna, tak jak zresztą my wszyscy. A we wtorek, w przedszkolu już od samego rana wszystkie dzieci z grupy czekały na Julcię, aby jej pogratulować   i cieszyć się sukcesem razem z nią. My również raz jeszcze gratulujemy Julii Wądołowskiej   odniesionego sukcesu, życzymy dalszych osiągnięć oraz wytrwałości w rozwijaniu talentu plastycznego. Rodzicom Julii zaś serdecznie gratulujemy i dziękujemy za współpracę, wsparcie oraz pomoc w rozbudzaniu zainteresowań ich córki.

Mamy nadzieję, że sukces Julii zdopinguje pozostałe przedszkolaki i zachęci do brania udziału w innych konkursach . Bowiem wszystkie dzieci mają w sobie wielkie pokłady nieodkrytych jeszcze możliwości i umiejętności, a my - dorośli pomóżmy im je odkryć i wspierajmy je swoją miłością i wiarą w nich!!!

Beata Nielipowicz

od ANETA PERKOWSKA