Dzien otwarty w Przedszkolu Nr 2 w Koniecpolu

Wydarzenie dodał(a) Urszula Nowak

12 kwietnia 2010r.mimo tragedii i żałoby narodowej odbył się w naszym przedszkolu „Dzień otwarty”. Z wielu przygotowanych na ten szczególny dzień atrakcji zrezygnowałyśmy z wiadomych względów, jednak mimo tego udało nam się zainteresować przyszłych przedszkolaków i ich rodziców ofertą naszej placówki. Dzieci świetnie się bawiły w salach z rówieśnikami, uczestniczyły w zajęciach proponowanych przez nauczycielki, puszczały bańki mydlane, miały, może po raz pierwszy możliwość wykonania sobie atrakcyjnego, dziecięcego makijażu. Rodzice w tym czasie mogli porozmawiać z wychowawczyniami o ważnych dla Ich pociech sprawach wychowawczo- dydaktycznych oraz organizacyjnych przedszkola. Trudno w tym dniu było nam się rozstać. Na koniec pobytu w przedszkolu,  nauczycielki  wręczyły dzieciom własnoręcznie wykonane prezenty: książeczki – kolorowanki z okolicznościowym wierszykiem i mottem, kolorowe, kreponowe kwiaty, no i oczywiście to co dzieci lubią najbardziej - słodycze.

Bardzo dziękuję personelowi przedszkola za współpracę oraz osobiste zaangażowanie przy organizowaniu „Dnia otwartego”, jak również za codzienną, mozolną ale jakże fascynującą pracę z dziećmi a także za  stwarzanie naszym wychowankom miłej i serdecznej atmosfery.

Dziękuję także wszystkim ludziom o „wielkim sercu”, którzy w większym lub mniejszym stopniu  przyczynili się do  zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu ozdób świątecznych w naszym , nie tylko koniecpolskim środowisku, z którego dochód został przekazany na leczenie Kacperka Samka.

Korzystając z okazji, chciałabym również złożyć podziękowania wszystkim rodzicom oraz instytucjom współpracującym z naszą placówką. Dzięki Waszej pomocy efekty pracy naszego przedszkola są zauważane i doceniane w lokalnym środowisku.

Dyrektor Przedszkola Nr 2 mgr Urszula Garus

od Urszula Nowak