Zdrowe życie w czystym świecie - konkurs plastyczny

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Czechowska Piękoś

29 kwietnia 2009 r. w Przedszkolu  nr 10 w Malborku odbyło sie uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie plastycznym Zdrowe życie w czystym świecie.

Celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia u dzieci w wieku przedszkolnym   w zgodzie z naturą, w przyjaznym i czystym środowisku oraz propagowanie obchodów Światowego Dnia Zdrowia ( 7 kwietnia) i Dnia Ziemi (22 kwietnia) w środowisku lokalnym.

W konkursie wzięły udział dzieci 5 – 6 letnie z malborskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych. Na konkurs wpłynęło 78 prac plastycznych z następujących placówek: Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 8, Przedszkole nr 13 Integracyjne, Przedszkole nr 10, Przedszkole Bratek, Szkoła Podstawowa nr 9.

Komisja konkursowa  w składzie: p. Agnieszka Daniłów - dyrektor Powiatowego Ogniska Plastycznego w Malborku oraz p. Monika Kordalska - reprezentująca Radę Rodziców Przedszkola nr 10 postanowiła przyznać 6  nagród i 11 wyróżnień.

NAGRODY  KONKURSOWE:
  • MAJA CIERPIAŁOWSKA  P - 2
  • MIŁOSZ MARCINIECKI P - 10
  • KAMILA BĄGORSKA P – 10
  • MONIKA PADUSZEK P - 10
  • JAKUB MAKOWSKI   P- 2
  • NIKOLA GLIŃSKA SP - 9

WYRÓŻNIENIA KONKURSOWE:
  • JULIA KORNACKA    P-LE BRATEK
  • KONSTANCJA BURZYŃSKA P - 13
  • WOJTEK SZWARC   P – 10
  • GABRYSIA WROCEŃSKA P - 2
  • KACPER JUSZCZYK P - 10
  • HANIA MILANOWSKA P – 10
  • ADA LALIKOWSKA P – 13
  • WIKTORIA KOSTRZEWA P – 2
  • OLIWIA SZYCHALEWSKA P – 10
  • EMILIA KARWASZ P - 2
  • ADRIANNA CIUKAJ P – 10

Szczególną uwagę komisji konkursowej zwróciła praca wykonana przez Maję Cierpiałowską z Przedszkola nr 2. Opiekunem artystycznym Mai jest nauczycielka Katarzyna Bieszk.

Sponsorem nagród  był Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Malborka. Koordynatorzy konkursu: Tatiana Jankiewicz i  Agnieszka Czechowska-Piękoś

od Agnieszka Czechowska Piękoś

do Agnieszka Czechowska Piękoś