Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Wydarzenie dodał(a) Urszula Nowak

Kochamy nasze Babcie i Dziadków też kochamy

W dniu Babci i w dniu Dziadka życzenia Wam składamy

19 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się bardzo ważna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcie i Dziadziusiowie zaszczycili nas Swoją obecnością.

Dzieci bardzo przeżywały przybycie swoich najbliższych, były szczęśliwe, ponieważ dziadkowie nie co dzień odwiedzają ich w przedszkolu.

Na początku Pani dyrektor mgr Urszula Garus w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników przedszkola złożyła przybyłym gościom życzenia, a wnuki przedstawiły program artystyczny.

W odświętnie udekorowanej sali, występy rozpoczęły maluchy wierszem, który na pewno chcielibyśmy, aby miał potwierdzenie w rzeczywistości „ Niechaj Dziadzio z Babunią tak nam długo żyją póki komar i mucha morza nie wypiją” Następnie swoje talenty recytatorskie przedstawiły dzieci z grupy „średniaków”, oraz z dwóch grup „ starszaków”. Wiersze przeplatane były piosenkami o babci i dziadku w wykonaniu wszystkich grup przy akompaniamencie Pana Arka, który prowadzi w przedszkolu rytmikę. Dziadkowie gorąco oklaskiwali wnuczęta, byli z nich dumni a niejednym z nich zakręciła się łza w oku. Po części artystycznej dzieci złożyły babciom i dziadkom życzenia oraz wręczyli samodzielnie wykonane „ laurki”.

Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, który został przygotowany przez nasze wspaniale Panie (upiekły pyszną szarlotkę) oraz wspólne tańce i zabawy. Babcie i dziadkowie wdzięczni za tak miłe przyjęcie zebrali i przekazali na cele przedszkola kwotę :300 zł, która zostanie przeznaczona na potrzeby przedszkola. Dziękujemy Im za to serdecznie oraz za wspólną zabawę i zapraszamy za rok!

Bożena Rał

Iwona Sulisz