,,Z ekologią za pan brat!"

Wydarzenie dodał(a) Marta Szablińska

Korzystając z pięknej aury pogodowej grupa "Misie” z Miejskiego Przedszkola w Białej Piskiej, wybrała się na dłuższy spacer, którego najważniejszym przystankiem była wizyta na działce ogrodowej, gdzie przedszkolaki mogły sprawdzić jak uprawiane są warzywa w warunkach cieplarnianych – tunelu foliowym. Dzieci dowiedziały się jak należy pielęgnować m.in. pomidory, ogórki aby zapewnić im optymalne warunki rozwojowe, tak by późnym latem cieszyć się zdrowymi, ekologicznymi warzywami. Dzieciaki wiedzą, że wszystkim roślinom do wzrostu potrzebna jest przede wszystkim woda, dlatego ochoczo zabrały się za podlewanie roślin.

od Marta Szablińska

do Marta Szablińska