Dzień Pracownika Służby Zdrowia w "Akademii Rozwoju"

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Przedszkole

7.04. przypada Dzień Pracownika Służby Zdrowia. I właśnie tego dnia obchodziliśmy w Klasie "0" to święto. Celem naszych zajęć było ukazanie roli i znaczenia służby zdrowia, budzenie szacunku i wdzięczności wobec pracowników służby zdrowia, kształcenie przekonania o ogromnej roli służby zdrowia oraz pobudzanie motywacji do dbania o własne zdrowie. Podczas zajęć wysłuchaliśmy utworów dotyczących zdrowia i higieny, m.in.: "Wilk u dentysty" i "Chory dzięcioł", "W łazience" - T. Śliwiaka, "Chory kotek" - S. Jachowicza oraz "Chory synek" - W. Badalskiej. Utwory te, a także obrazki i karty pracy  stały się bodźcem do rozmowy na temat osób pracujących w służbie zdrowia oraz właściwego dbania o zdrowie. Na zakończenie odegraliśmy scenkę pt. "U lekarza". Tak więc wszystkim pracownikom służby zdrowia składamy dziś najserdeczniejsze życzenia:)

Red: Agnieszka Pleśniak

od Agnieszka Przedszkole