Nietypowy gość- Heydi

Wydarzenie dodał(a) Beata Nowak

Dzisiaj grupę "Biedroneczek" z Przedszkola nr 17 w Elblągu odwiedzili nietypowi goście: pies Heydi ze swoim panem, a zarazem trenerem, oraz inspektor ds. ochrony zwierząt, Pani Barbara Zarudzka ze schroniska „Psi Raj” z Pasłęka. Właściciel psa pan Jurek, emerytowany policjant , opowiadał o zachowaniu czworonogów, dzięki czemu dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji, na przykład tego, że pies czuje co przed chwilą jedliśmy, jak należy się zachować jeśli zbliży się do nas nieznajomy pies, faktu, iż obce psy nie lubią być ściskane i przytulane oraz sposobu na karmienie nieznajomego zwierzęcia. W trakcie zajęć Heydi, która, jak się okazało, jest bardzo łakoma, chodziła między nami dając się głaskać, a przy tym była wciąż posłuszna swojemu panu - trzeba przyznać, że jest bardzo grzecznym psem.

B. Nowak

od Beata Nowak