Dzień Chłopaka w grupie III i V w "Rozśpiewanym Przedszkolu"

Wydarzenie dodał(a) Karolina Michalska

Z okazji tego dnia niezwykłego,
Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego,
Humoru radosnego
I aby codziennie spotkało Was coś magicznego.

Dziewczynki z grupy III i V oraz Pani Renatka, Karolina, Bogusia, Grażynka i Marianka

Dziś od rana przygotowywaliśmy się do obchodów Dnia Chłopaka. Zaraz po śniadaniu wyszliśmy na plac przedszkolny, aby wspólnie pobawić się chustą animacyjną. Po zabawach Pani spełniała życzenia chłopców dotyczące tego, w co się chcą bawić a dziewczynki poszły na stołówkę, przygotowywać dla chłopców słodką niespodziankę. Dziewczynki ciężko pracowały nad marchewkowymi muffinami. Przesiewały mąkę, ucierały ciasto, tarły marchewkę, ale czego nie robi się,  aby komuś sprawić choć odrobinę radości. Chłopcy w tym czasie byli w swoim żywiole, czyli „samochodowy szał”, powyciągali wszystkie samochody, tory, klocki do budowy garaży i zabawom nie było końca. Dziewczynki po zakończonej pracy wróciły na grupę, opowiedzieć chłopcom co robiły, a na podwieczorek czekały na wszystkich, pyszne, zdrowe marchewkowe muffinki. Chłopcy też zapowiedzieli, że na Dzień Kobiet to oni wezmą się za robienie wypieków :)

od Karolina Michalska

do Karolina Michalska