"Brzydkie kaczątko" - teatrzyk rodziców

Wydarzenie dodał(a) Alicja Trybała-Wawryków
ponad 10 lat temu, wyświetleń 2079

9 maja w grupie 5-latków z Przedszkola nr 22 w Koszalinie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Rodzice przygotowali dla swoich pociech niespodziankę w postaci przedstawienia, w którym – ku wielkiej uciesze przedszkolaków – sami odegrali wszystkie role. Choć bajkę o "Brzydkim Kaczątku" zna niemal każde dziecko, interpretacja rodziców okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród najmłodszych widzów.
Oprócz tytułowego Brzydkiego Kaczątka na scenie pojawiło się wiele barwnych postaci, takich jak mama kaczka z kaczętami, piesek, kotek, kurka, żabka, Igor, Tereska oraz poruszające się z niezwykłą gracją łabędzie. Nad całością czuwał niezawodny narrator. Pomysłowo przygotowane kostiumy w połączeniu z muzyką, dekoracją i fenomenalną grą aktorską sprawiły, że całe przedsięwzięcie okazało się wielkim sukcesem. Dzieci z zainteresowaniem oglądały poszczególne sceny, przeżywając je wspólnie z głównym bohaterem.
Rodzice spisali się świetnie, a przedszkolaki nagrodziły ich za to ogromnymi brawami. Uśmiechom i gratulacjom nie było końca!

od Alicja Trybała-Wawryków

do Alicja Trybała-Wawryków