Ogólnopolski konkurs plastyczny dla nauczycieli "Asany"

Konkurs dodał(a) Aleksandra Wloka
2 tygodnie temu, wyświetleń 180

Dołączone pliki:

Zadaniem konkursu jest narysowanie lub namalowanie obrazów przez nauczycieli z pozycjami jogi w formie płaskiej oraz przesłanie go na adres: Niepubliczne Przedszkole Językowe " MUNDO MARINO" ul. Pijarska 5, 40-750 Katowice.

• Praca musi zawierać METRYCZKĘ.: imię i nazwisko nauczyciela, adres, e-mail, adres i numer telefonu placówki.
  • Każdy nauczyciel może nadesłać max. 2 prace.
  • Do pracy należy dołączyć podpisany Załącznik nr 1.
  • Termin nadsyłania prac upływa z dniem 30.04.2024 r.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 06.05.2024 r.
  • Lista osób nagrodzonych w konkursie zostanie opublikowana na Fanpage’u na Facebooku przedszkola oraz zostanie wysłana do nauczycieli na adres e-mail.
  • Nagrody zostaną przesłane do laureatów pod wskazany adres w Metryczce.
  • Podziękowania dla nauczycieli biorących udział w konkursie wysyłamy wyłącznie w formie elektronicznej.
  • Nadesłane prace stają się własnością organizatora i nie będą odsyłane autorom.
  • Nadesłane prace na konkurs są równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu wszystkich warunków niniejszego regulaminu, a także jest potwierdzeniem wyrażenia przez nich zgody na:
  1. Przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych każdego uczestnika konkursu w oparciu o wyrażoną zgodę, w tym imienia i nazwiska, danych placówki przedszkolnej w celach związanych z organizacją konkursu.
  2. Umieszczenia imienia i nazwiska laureatów na stronie internetowej Niepublicznego Przedszkola Językowego Mundo Marino. Administratorem danych przetwarzanych w celu organizacji konkursu jest Niepubliczne Przedszkole Językowe Mundo Marino z siedzibą w Katowicach.
  3. Dane osobowe przetwarzane w wyżej określonym zakresie są zebrane dobrowolnie przez Organizatora od uczestników. Uczestnicy są poinformowani o prawie dostępu do treści danych osobowych i prawie ich poprawiania.
  4. Postanowienia niniejszego regulaminu są wyłączną podstawą prowadzenia konkursu, a ich wykładnia i interpretacja należy wyłącznie do Organizatora. Przystąpienie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Termin: 2024-04-30
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski