Ogólnopolski konkurs plastyczny "Z uśmiechem Ci do twarzy"

Konkurs dodał(a) Justyna Grudzień
miesiąc temu, wyświetleń 272

Serdecznie zapraszamy do udziału

w ogólnopolskim konkursie plastycznym

„Z uśmiechem Ci do twarzy”

organizowanym przez

Przedszkole nr 216 w Warszawie

Cele konkursu:

- nabywanie umiejętności wyrażania uczuć poprzez formę plastyczną przez dziecko;

- odczuwanie radości z procesu tworzenia, kształtowanie wrażliwości i kreatywności;

- rozwijanie zainteresowań plastycznych pobudzających do twórczego wykorzystania czasu wolnego.

Regulamin konkursu:

- Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.

- Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej to, co sprawia, że czuje się szczęśliwszy i na jego twarzy pojawia się uśmiech.

- Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3-4 letnie oraz 5-6 letnie. Każde przedszkole może przesłać maksymalnie 2 prace.

- Technika wykonania prac – dowolna, format A4, płaska.

- Prace powinny zostać opatrzone metryczką – imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka oraz danymi nauczyciela kierującego prace na konkurs – imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu, nazwa i adres placówki.

- Prace należy przesłać na adres organizatora z dopiskiem „Konkurs plastyczny”.

ul. Andriollego 1

- Przekazanie pracy do dnia 26.04.2024. Decyduje data stempla pocztowego.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników:  7.05.2024

Prace przechodzą na własność organizatora.

-Uczestnicy oraz ich opiekunowie otrzymają dyplomy oraz podziękowania za udział w konkursie drogą e-mailową na wskazany przez nauczyciela (w metryczce) adres.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody przesłane pocztą.

Zgody i oświadczenia:

Przekazując pracę plastyczno-techniczną autor wyraża zgodę na publikację pracy/ informacji nt. autora przez Organizatora oraz oświadcza, iż zgłoszona do konkursu praca nie narusza jakichkolwiek praw osób trzecich, a w szczególności praw autorskich.

Informacje organizacyjne o konkursie można uzyskać u koordynatorów konkursu:

Justyna Grudzień,

Patrycja Michalik