Ogólnopolski Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Online "Action Songs"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Sobiech

Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mali Giganci” w Toruniu

ogłasza

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Online „Action Songs”

1. Organizator konkursu:

Organizatorem konkursu jest Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mali Giganci” z siedzibą w Toruniu przy ul. Chmielnej 36.

2. Odbiorcy:

Przedszkola miejskie i niepubliczne z całej Polski.

3. Cele konkursu:

• budowanie kompetencji językowych oraz pewności siebie dzieci w naturalnej i spontanicznej komunikacji w języku angielskim,

• rozbudzanie zainteresowania językiem angielskim,

• umożliwienie prezentacji umiejętności językowych oraz wokalnych dzieci,

• rozwijanie wyobraźni, pomysłowości i kreatywności dzieci,

• czerpanie radości z posługiwania się językiem angielskim podczas uczestniczenia w aktywnościach muzyczno-ruchowych.

4. Regulamin konkursu:

• Konkurs jest przeznaczony dla dzieci 5-letnich oraz 6-letnich.

• Do konkursu można zgłaszać się pojedynczo lub w zespołach 2-osobowych.

• Każdy z uczestników lub każdy zespół wybiera do zaśpiewania oraz odegrania piosenkę w języku angielskim, którą należy utrwalić w formie pliku wideo (format pliku mp4).

• Nagrany występ dzieci należy przesłać do organizatora konkursu najpóźniej do dnia 12 marca 2021 r. Organizator dopuszcza następujące formy dostarczenia pliku z nagraniem:

• przesłanie drogą mailową na adres:

maligigancitorun@gmail.com

linku do nagrania opublikowanego w kanale Youtube lub bezpośrednie wysłanie pliku z nagraniem poprzez stronę https://wetransfer.com/

• Każda placówka może nadesłać jedno nagranie prezentujące występ dzieci z placówki.

• Wraz z nagraniem należy przesłać na adres mailowy organizatora skany kart zgłoszeniowych oraz zgody rodziców / opiekunów prawnych na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystania wizerunku dziecka, które stanowią załączniki do niniejszego regulaminu.

• Dostarczone filmy przechodzą na własność organizatora.

5. Rozstrzygnięcie konkursu:

• Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniu 17 marca 2021 r. w siedzibie Niepublicznego Przedszkola Językowego „Mali Giganci” w Toruniu.

• Komisja konkursowa przy ocenie brać będzie pod uwagę:

• kompetencje językowe dzieci

• pomysłowość wykonania

• ogólne wrażenie artystyczne.

• W ramach konkursu zostaną przyznane i nagrodzone I, II oraz III miejsce, a także jedno wyróżnienie.

• Każdy z uczestników konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom.

6. Uwagi końcowe:

• Podsumowaniem konkursu będzie film stworzony przez organizatora, który będzie prezentował wszystkie otrzymane nagrania. Zostanie on opublikowany do dnia 20 marca 2021 r. na facebooku organizatora:

• Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. O wszelkich zmianach uczestnicy zostaną poinformowani mailowo.

• Szczegółowych informacji udziela osoba odpowiedzialna za organizację konkursu: Katarzyna Sobiech, tel. 798-899-699, maligigancitorun@gmail.com

Termin: 2021-03-12
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci