Konkurs "Instrument muzyczny z surowców wtórnych"

Konkurs dodał(a) Anna Sankowska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole Miejskie nr 4 Fantazja w Łukowie

zaprasza do udziału w konkursie techniczno – muzycznym dla przedszkolaków i nauczycieli nt.

„Instrument muzyczny z surowców wtórnych”

Cele konkursu:

• Rozwijanie kreatywności i dziecięcej twórczości
  • Rozwijanie wrażliwości muzycznej
  • Aktywizowanie dzieci do zabaw ze sztuką
  • Promowanie wśród najmłodszych postaw ekologicznych oraz uwrażliwienie na konieczność dbania o środowisko naturalne,

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat i nauczycieli przedszkola.

2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie instrumentu muzycznego z wykorzystaniemsurowców wtórnych.

3. Dziecko wykonuje instrument pod kierunkiem nauczyciela.

4. Każda placówka może wykonać jeden instrument.

5. Zdjęcia instrumentów, sposób wykonania  i opis działania prosimy przysyłać  elektronicznie w formie załączników na adres:

pmnr4@interia.pl

z dopiskiem
    „Konkurs”

6. Praca powinna zawierać w prawym, dolnym rogu metryczkę:

imię, nazwisko, wiek dziecka

adres, telefon, e-mail przedszkola,

imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego

7. Termin zgłaszania prac: do 12.06.2017 r.

8. Ogłoszenie wyników nastąpi 16.06.2017 r.

9. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają nagrody i dyplomy.

10. Nauczyciele, którzy pragną otrzymać podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu proszeni są o informację, otrzymają dyplomy drogą elektroniczną

11. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą
            na publikację danych osobowych. Uczestnik Konkursu, przesyłając zdjęcie pracy, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 833), w celach przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia zwycięzców oraz przyznania nagród.

Informacje o wynikach konkursu oraz zwycięskie prace zostaną umieszczone na stronie

internetowej Przedszkola Miejskiego nr 4 Fantazja w Łukowie - www.pmnr4lukow.cba.pl

Informacje i zapytania o konkursie:

kontakt telefoniczny:   (25)7983221 lub e-mail:  pmnr4@interia.pl

Organizatorzy: