Zakładka do książki - Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Konkurs dodał(a) Aleksandra Wengerska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

Dziś są książki imieniny pójdę do niej w odwiedziny
i zakładkę z barwną wstążką w podarunku dam ci Książko!

23 kwietnia – Światowy Dzień Książki

1. Konkurs kierowany jest do polskich i zagranicznych przedszkoli.

2. Celem konkursu jest:

− rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastyczno-technicznej oraz wrażliwości estetycznej,

− doskonalenie umiejętności plastyczno-technicznych,

− rozwijanie zainteresowań czytelniczych,

− uświadomienie konieczności szanowania książek.

3. Czas trwania konkursu: 27.03.2017 r. – 28.04.2017 r.

4. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie zakładki do książki. Prace powinny mieć postać standardowej zakładki do książki. Zakładki mogą być wykonane w dowolnej płaskiej technice plastycznej.

5. Każda zakładka musi posiadać przywiązaną metryczkę (napisaną czytelnymi, drukowanymi literami lub komputerowo)

− imię, nazwisko oraz wiek dziecka,

− imię i nazwisko nauczyciela,

− adres placówki,

− telefon kontaktowy oraz adres e-mail.

6. Prace należy na poniższy adres placówki:

ul. Sztolniowa 29c

44-251 Rybnik

z dopiskiem „Zakładka do książki”

7. Prace konkursowe będą ocenione przez specjalnie powołane w tym celu jury w dwóch kategoriach wiekowych 3,4-latki i 5,6-latki.

8. W konkursie przewiduje się nagrody rzeczowe dla pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii wiekowej, dyplomy za udział dla wszystkich uczestników i podziękowania dla nauczycieli przesłane w wersji elektronicznej na podany adres e-mail.

9. Kryteria oceny prac:

− samodzielność,

− pomysłowość,

− estetyka wykonania prac,

− zgodność pracy z tematem.

10. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 05.05.2017 r. na stronie internetowej przedszkola www.p50.miastorybnik.pl

11. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie i publikację danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów na stronie internetowej.

12. Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać u koordynatorów konkursu:

Aleksandra Wengerska (aleksandra.wengerska@gmail.com)

Dagmara Wojaczek (dagmarawojaczek@gmail.com)

Ewelina Kawik (ewellina18@op.pl)

Życzymy kreatywności i miłej zabawy przy tworzeniu!

Termin: 2017-04-28
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski