III Ogólnopolski konkurs "Ubranka dla lalek"

Konkurs dodał(a) Ewelina Szwajca

Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu na „Ubranka dla lalek”

Serdecznie dziękujemy za udział w III Ogólnopolskim Konkursie na najładniejsze ubranko dla lalki. Do konkursu przystąpili mali projektanci z całej Polski w wieku przedszkolnym. Aby wybrać najładniejsze i najciekawsze ubranko poprosiliśmy artystów plastyków, którzy długo debatowali by wybrać najpiękniejsze kreacje. Wszystkie były pomysłowe, nietuzinkowe po prostu jedyne w swoim rodzaju.

Oto ogłoszenie wyników :

1 miejsce najwyższej klasy elegancji otrzymuje Wstążkowa Fantazja  zaprojektowana przez  Izabelę Wioskę  lat 6 z Zespołu  Szkolno –Przedszkolnego  nr  1 Mysłowicach  oraz ex aequo Maria Nieborak  lat 4, która jest projektantką awangardowego konstruktywizmu  Królowej Śniegu oraz Wiosennego spaceru, z Przedszkola  Publicznego nr 5 im. Juliana Tuwima w  Łasku .

2 miejsce otrzymuje  Julia Kwiatkowska 6 lat z Przedszkola nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Mysłowicach za piękną suknię balową oraz Emilia Słaboszewska, która zaprojektowała strój na jesień 2017, lat 5 z Miejskiego Przedszkola nr 91 z Oddziałami integracyjnymi Katowice

3 miejsce  Mateusz Zygmunt 5 lat z Przedszkola nr 16 w Mysłowicach oraz Hania Żeglińska  5 lat z Przedszkola miejskiego nr  146 z łodzi za  Angielski Styl

Maja Rybak 6 lat z Samorządowego  Przedszkola nr 5 z Słonecznej  Krainy  Smoka Wawelskiego  z Krakowa  za nowoczesne kreacje  Zieloną Iskrę oraz  Różową Gwiazdę

Specjalne wyróżnienie otrzymuje  Agata Batz  6 lat za Czerwoną  Różę z  Przedszkola  Miejskiego  nr 13 w Pabianicach oraz Anielka  Chmielnicka  lat 5  z Przedszkola  ze  Zgromadzenia Sióstr św. Katarzyny w Częstochowie i Natasza Bobek z P 16 z Mysłowic.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia nadesłanych prac na stronie internetowej przedszkola www.przedszkole-16.pl.

Dziękujemy też sponsorom tego przedsięwzięcia. Laureaci głównych miejsc otrzymają piękne niespodzianki, dyplomy. Bardzo dziękujemy naszym projektantom, opiekunom, sponsorowi oraz osobom, które włączyły się w to niecodzienne przedsięwzięcie.

Zdjęcia prac konkursowych znajdują się na stronie organizatora

Termin: 2017-04-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski