Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Książeczki-bajeczki"

Konkurs dodał(a) Joanna Maciewicz

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

„Książeczki-bajeczki"

W dniu 4 kwietnia 2017 r. przeprowadzono w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Pruchniku  finał Ogólnopolskiego Konkursu             Plastycznego „Książeczki-bajeczki” adresowanego do dzieci 3-6-letnich z przedszkoli w całej Polsce.

Podczas oceniania prac jury brało pod uwagę następujące kryteria :

- samodzielność,

- oryginalność,

- kreatywność,

- zgodność z tematem.

Po wnikliwej obserwacji i ocenie prac komisja postanowiła nagrodzić i wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

I grupa- Dzieci 3-4-letnie:

I miejsce – Mateusz Ziobro- Gminne Przedszkole „Stokrotka” w Spytkowicach

opiekun: Anna Nieć

II miejsce – Maria Maziejuk- Przedszkole Samorządowe w Konstantynowie

opiekun: Agata Woźniak

III miejsce – Emilia Żarska- Przedszkole Publiczne Integracyjne Nr 51 w Opolu

opiekun: Anna Śliwa

II grupa- Dzieci 5-6-letnie:

I miejsce – Anastazja Bolanowska- Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia w Krzeszowicach

opiekun: Joanna Szubertowicz

II miejsce – Konrad Stodółka- Europejskie Przedszkole Klub Kubusia Puchatka IV w Kiełczowie

opiekun: Anna Kwiatek

III miejsce – Adam Denys- Przedszkole Publiczne Integracyjne Nr 51 w Opolu

opiekun: Lilia Krzyśków

Dodatkowo Jury przyznało nagrodę specjalną dla dzieci z Kółka Literackiego „Piórko”z Przedszkola Integracyjnego w Białymstoku

pod kierunkiem Pani Iwony Mojsak.

Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i nauczycielom za udział  i fantastyczne pomysły.Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.Nagrody i dyplomy dla laureatów oraz podziękowania dla nauczycieli zostaną wysłane pocztą. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie oraz nauczyciele, pod kierunkiem których zostały przygotowane prace otrzymają podziękowania drogą mailową.

Termin: 2017-03-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski