Moje spotkania z Tuwimem

Konkurs dodał(a) Agnieszka Kucharska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Komenda Hufca ZHP Łódź-Śródmieście zaprasza na KONKURS PLASTYCZNY pod hasłem:

„Moje spotkania z Tuwimem”

Regulamin Konkursu:

1. Na konkurs nadsyłać można prace:
  • formatu A4 do A2,
  • w dowolnej technice rysunkowej, malarskiej, graficznej, mieszanej  lub plakatu (bez materiałów sypanych i prac przestrzennych),
  • będące własną interpretacją hasła konkursu,
  • wykonane samodzielnie przez dziecko.
  1. Ilość nadesłanych prac zależny od dzieci chętnych do udziału w konkursie.

2. Prace oceniane będą  tylko indywidualnie.

3. Praca powinna zawierać na odwrocie: imię i nazwisko  i wiek dziecka,  nazwę i adres placówki/stowarzyszenia, imię i nazwisko nauczyciela/instruktora, pod którego kierunkiem została praca wykonana.

4. Jury ma prawo wyłączenia spod oceny prace, które nie spełniały wymogów regulaminu.

5. Najlepsze prace biorące udział w konkursie zostaną uhonorowane dyplomami i  nagrodami w kategoriach wiekowych zgodnie z decyzją jury.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej publikacji prac w środkach masowego przekazu w celu promocji hasła konkursu a jednocześnie patrona hufca będącego organizatorem konkursu.

Prace należy przesyłać do 3 listopada 2016r. na adres:

KH ZHP Łódź –Śródmieście

ul. Stefanowskiego 19

Uwagi:

1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 5.11.2016 r.

2. Biorący udział w konkursie i ich opiekunowie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do organizacji konkursu zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami oraz na umieszczenie fotografii zwycięskich prac plastycznych (opatrzonych danymi placówki, z której pochodzą oraz imieniem i nazwiskiem autora) na stronie internetowej organizatora.

3.  Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez uczestnika danych niezgodnych z prawdą lub cudzych danych. W przypadku, gdy prace nie dotrą do organizatora do dnia 04.11.2016r.nie będą brały w konkursie.  Sytuacje nieobjęte niniejszym regulaminem rozstrzyga organizator konkursu.

4.  Uczestnicząc w konkursie, zgadzasz się na warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

Termin: 2016-11-03
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski