Konkurs Plastyczny "Jesienne drzewo"

Konkurs dodał(a) Aleksandra Mludzik

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Niepubliczny Dwujęzyczny Punkt Przedszkolny KUKURUKU ogłasza konkurs na:

"Jesienne drzewo"

Regulamin:

1. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym 3 - 6 lat.

2. Praca musi być wykonana samodzielnie przez dziecko.

3. Technika wykonania prac dowolna (płaska, przestrzenna).

4. Ilość prac z każdej placówki - 4.

5. Każda praca powinna być opatrzona w metryczkę (wydrukowana) zawierająca:

• imię i nazwisko autora;

• wiek dziecka;

• imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca;

• dane przedszkola.

6. Prace należy przysłać do 04.11.2016 r. (liczy się data stempla pocztowego).

7. Rozstrzygnięcie konkursu 14.11.2016 r.

8. Przewidziane są 3 nagrody i dyplomy dla I, II, III miejsca oraz 2 wyrożnienia.

9. Jeśli chcą Państwo otrzymać dyplomy dla dzieci biorących udział w konkursie oraz podziękowania dla nauczycieli, pod kierunkiem których zostały wykonane prace to prosimy o dołączenie koperty A4 z naklejonym znaczkiem i wypisanym adresem zwrotnym.

10. Organizator nie zwraca prac konkursowych. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania ich w celu promocji konkursu i placówki. Nadesłanie prac jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników konkursu.

11. Wyniki konkursu będą opublikowane na fanpage www.facebook.com/kukuruku.opole

12. Pracę proszę przesyłać na adres:

Niepubliczny Dwujęzyczny Punkt Przedszkolny KUKURUKU

ul. Wrocławska 94b

45-835 Opole

z dopiskiem: "Konkurs plastyczny - Jesienne drzewo"

Wszelkie informacje proszę kierować do Pani Oli lub Pani Renaty pod numerem: 530 - 038 - 028.

Termin: 2016-11-04
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski