Konkurs "Jesień dary w koszu niesie"

Konkurs dodał(a) Beata Cetnarska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole Miejskie nr 12 w Sosnowcu serdecznie zaprasza do udziału w regionalnym konkursie plastycznym pt.

"Jesień dary w koszu niesie"

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej dary jesieni.

Celem konkursu jest wzbogacenie wiedzy na temat jesiennej przyrody, integracja dzieci przez sztukę, rozwijanie kreatywności dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

REGULAMIN KONKURSU:

Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 12 w Sosnowcu.

1. Konkurs adresowany jest do dzieci 4- 6- letnich uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych na terenie miast: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź.

2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A4, której tematem przewodnim są dary jesieni. Praca może być wykonana dowolną techniką.

3. Każda praca (na odwrocie) powinna być zaopatrzona w metryczkę z wydrukiem komputerowym i zawierać: (tytuł konkursu, imię i nazwisko oraz wiek dziecka, dokładny adres i numer telefonu przedszkola, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego praca została wykonana, adres e-mail placówki oraz zgodę rodzica z czytelnym podpisem na przetwarzanie danych osobowych dziecka, według wzoru:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie danych osobowych mojego dziecka dla celów konkursu "Jesień dary w koszu niesie" zgodnie z art.6 z dn. 29 sierpnia 1997 roku ustawy o ochronie danych osobowych (DZ.U.Z.2002 roku nr 10, poz.926 z późniejszymi zmianami).

4. Ilość prac z jednej placówki: max. 5.

5. Jury wyłoni trzy miejsca.

6. Wyniki konkursu umieszczone będą na stronie internetowej organizatora konkursu www.przedszkole12sosnowiec.blizej.info

7. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne ze szczegółowym zapoznaniem się z regulaminem konkursu i zaakceptowaniem jego warunków.

8. Prace plastyczne nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.

9. Dzieci oraz nauczyciele otrzymają dyplomy za udział w konkursie.

10. Po rozstrzygnięciu konkursu prace zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.

11. Prace prosimy przesłać (lub dostarczyć osobiście) do dnia 18.10.2016 r. na adres:

ul. Mościckiego 26A

KRYTERIA OCENY PRAC:

1. Zgodność pracy z tematem konkursu.
2. Oryginalność, kreatywność, walory estetyczne.

Organizatorzy:
mgr Beata Cetnarska