"Hola Espana! czyli za co kocham Hiszpanię"

Konkurs dodał(a) Barbara Rusek - Bargieła

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Cele konkursu:

- poznanie kultury i obyczajów Hiszpanii,

- zainteresowanie dzieci językiem hiszpańskim,

- rozwijanie kreatywności.

Regulamin wystawy:

1. Wystawa przeznaczona jest dla dzieci 3 - 6-letnich.

2. Format pracy: dowolny

3. Technika: dowolna (plakat, praca przestrzenna, kukiełka, pacynka, prezentacja multimedialna, piosenka).

4. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę wykonaną komputerowo zawierającą: krótki opis do czego nawiązuje wykonana praca, imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki, telefon, imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem, którego została wykonana praca.

5. Prace należy przesłać do 08.11.2016 r. z dopiskiem: "Hola España!" na adres:

Akademia Kolorowych Podróży

Sosnowiec 41-200
 tel. 664 780 000

6. Dzieci oraz nauczyciele otrzymają dyplomy za udział w wystawie. Nauczyciele chcący otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w wystawie, prosimy o przesłanie zaadresowanej koperty zwrotnej z naklejonym znaczkiem pocztowym. Nie przesyłamy podziękowań i dyplomów mailem.

7. Autorzy trzech najciekawszych prac otrzymają nagrody książkowe.

8. Prace pozostaną do dyspozycji organizatora, dostarczenie prac jest równoznaczne ze zgodą na ewentualną ich publikację.

Osoba odpowiedzialna za organizację konkursu

Barbara Rusek-Bargieła

Termin: 2016-11-08