LOGO Przedszkola do nazwy "Bursztynowy domek"

Konkurs dodał(a) Monika Aleksandrowicz

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

REGULAMIN KONKURSU NA LOGO

PRZEDSZKOLA NR 84 W GDAŃSKU

I.                   Cele konkursu:

·         wyłonienie najatrakcyjniejszego symbolu/znaku graficznego LOGO Przedszkola wiążącego się z nazwą „Bursztynowy domek”,

·         rozbudzanie fantazji i wyobraźni twórczej,

·         popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych.

II.                 Organizator i przedmiot konkursu:

1.      Przedszkole nr 84 w Gdańsku ogłasza konkurs na LOGO Przedszkola w postaci znaku/symbolu graficznego związane z nazwą „Bursztynowy domek”, który stanie się oficjalnym elementem identyfikacji graficznej placówki.

2.      Wybrane logo będzie przeznaczone do celów:

- identyfikacyjnych,

- korespondencyjnych,

- promocyjnych.

III.              Założenia ogólne:

1. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich zainteresowanych, również dzieci i rodziców z Przedszkola nr 84.

2. Logo powinno zawierać elementy kojarzące się z nazwą „Bursztynowy domek”.

3. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić od jednego do trzech projektów logo w formacie A4, wykonanych wybraną przez siebie dowolną techniką plastyczną lub technika komputerowa.

4. Uczestnik jest zobowiązany przedstawić autorski projekt, nigdzie wcześniej nie publikowany.

5. Udział w konkursie jest całkowicie dobrowolny.

6. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją warunków konkursu.

7. Uczestnik Konkursu składa oświadczenie o spełnieniu wszystkich warunków uczestnictwa w konkursie - załącznika nr 1.

8. Projekty wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową (zał.1) należy dostarczyć w wersji papierowej lub elektronicznej  (zapis na płycie CD/DVD) na adres:

ul. Burgaska 5

lub przesłać na adres: przedszkole84@wp.pl

9. Termin składania prac konkursowych upływa 6 czerwca 2016 r.

10.  Prace konkursowe, które nie spełniają wymagań zawartych w regulaminie konkursu, nie będą podlegały ocenie Komisji Konkursowej.

11. Projekty dostarczone po terminie nie będą oceniane.

12. Organizator nie zwraca zgłoszonych prac.

IV.              Kryteria oraz sposób oceny prac konkursowych

Projekty oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami:

·         zgodność projektu z celem konkursu,

·         oryginalność znaku, łatwość zapamiętywania,

·          czytelność i funkcjonalność projektu,

·         estetyka wykonania projektu.

V.        Zasady przyznawania nagród:

1.      O wyłonieniu zwycięzców konkursu zdecyduje powołana przez  Przedszkole nr 84 Komisja Konkursowa.

2.       Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna.

3.       Komisja zastrzega sobie prawo do nie rozstrzygnięcia konkursu.

4.      Komisja Konkursowa wybiera jedną, najlepszą pracę i przyznaje jedną nagrodę główną.

5.      Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród nastąpi 9 czerwca 2016 r. podczas Festynu Rodzinnego w Przedszkolu nr 84. Szczegóły będą umieszczone na stronie internetowej http://www.przedszkole84gdansk.pl.

6.      Laureat Konkursu zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie lub drogą elektroniczną.

VI.             Prawa autorskie:

1.      Z chwilą złożenia projektu Organizatorowi, uczestnik konkursu upoważnia Organizatora do modyfikowania lub uzupełniania projektu, decydowania o pierwszym udostępnieniu projektu publiczności, nadzoru nad sposobem korzystania z projektu.

2.      Z chwilą złożenia projektu Organizatorowi, uczestnik konkursu przenosi na Organizatora konkursu własność egzemplarza projektu.

3.      Z chwilą złożenia projektu Organizatorowi, uczestnik konkursu przenosi nieodpłatnie na Organizatora konkursu autorskie prawa majątkowe do projektu, na wszystkich polach eksploatacji, w szczególności:

a) w zakresie utrwalania i zwielokrotniania projektu – wytwarzanie określoną techniką    egzemplarzy projektu, w tym techniką drukarską, reprograficzną oraz techniką cyfrową, zapis na nośnikach pamięci, wprowadzenie do komputera;

b) w zakresie obrotu oryginałem albo egzemplarzami, na których projekt utrwalono – wprowadzanie do obrotu, użyczenie lub najem oryginału albo egzemplarzy;

c) w zakresie rozpowszechniania projektu w sposób inny niż określony w pkt b – publiczne wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie, a także publiczne udostępnianie projektu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym.

VII.          Postanowienia końcowe:

1. Organizator zastrzega sobie prawo unieważnienia, przerwania, zmiany lub przedłużenia Konkursu w razie wystąpienia przyczyn niezależnych.

2. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.

3. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności prawnej z tytułu roszczeń osób trzecich, ze względu na naruszenie ich praw autorskich.

4. Osoby, które nie spełnią któregokolwiek z wymogów określonych w niniejszym Regulaminie, podadzą nieprawdziwe informacje lub nie wyrażą zgody na oświadczeniu
o prawach autorskich do projektu, zostaną automatycznie wyłączone z Konkursu.

5. Z chwilą przystąpienia do konkursu uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu, w tym publikowania wyników na stronie internetowej Przedszkola www.przedszkole84gdansk.pl. Uczestnik ma prawo dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania oraz do żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych. Żądanie zaprzestania przetwarzania swoich danych jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Konkursie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

W razie pytań proszę o kontakt: Monika Aleksandrowicz - monika_180@tlen.pl

Termin: 2016-06-06