Miś Uszatek lubi sport

Konkurs dodał(a) Agnieszka Mucha

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„MIŚ USZATEK LUBI SPORT”

Organizator:

Przedszkole Nr 2 im. Misia Uszatka

w Gryfinie

ul. Krzywoustego 5

74 – 100 Gryfino

tel: 91 416 29 25

e-mail: uszatekgryfino@wp.pl

Patronat:

FLIEGEL TEXTILSERVICE Sp. z o.o.

74 – 105 Nowe Czarnowo 68c

Cele konkursu:

1. Zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej i uprawiania sportu.

2. Krzewienie uniwersalnych wartości sportu.

3. Popularyzacja wiedzy o dyscyplinach sportowych.

4. Rozbudzanie  inwencji twórczej i kreatywności dzieci.

5. Poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych, ciekawych materiałów oraz technik.

6. Wzmacnianie wiary dziecka we własne możliwości.

Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

2. Każde przedszkole może przesłać po dwie prace z każdej kategorii wiekowej.

3. Technika pracy – dowolna płaska.

4. Format pracy: A4 lub A3.

5. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą następujące dane:

- imię i nazwisko dziecka,
    - wiek dziecka,
    - nazwa i adres placówki (kontakt telefoniczny i e – mailowy),
    - imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego została wykonana praca.

6. Prace przesyłamy na adres:

Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka

w Gryfinie

ul. Krzywoustego 5

74 – 100 Gryfino

z dopiskiem: konkurs plastyczny

7.      Termin nadsyłania prac: do 13 maja 2016 r. (decyduje data stempla pocztowego).

8.      Finał konkursu nastąpi 23 maja 2016 r. w Przedszkolu nr 2 im. Misia Uszatka  w Gryfinie.

9.      W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane 3 nagrody główne i 10 wyróżnień, dla pozostałych uczestników dyplomy za udział w konkursie.

10.  Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo, nagrody prześlemy pocztą.

11.  Prace zgłoszone do konkursu nie będą zwracane autorom i pozostaną własnością organizatora.

12.  Dostarczenie pracy na konkurs jest równoznaczne z przyjęciem przez uczestnika konkursu oraz jego przedstawicieli wszystkich warunków niniejszego regulaminu, a także wyrażenie przez nich zgody na przetwarzanie przez Organizatorów danych osobowych każdego uczestnika konkursu w celach związanych z organizacją konkursu (załącznik nr 1).

13.  Dyplomy i nagrody dla zwycięzców oraz podziękowania dla opiekunów nagrodzonych dzieci zostaną przesłane pocztą.

14.  Nadesłane prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie (uszatkaprzedszkole.pl).

Wszelkie informacje o konkursie:

Koordynatorzy konkursu:

Marzena Nycz,  tel:  609 503 766, Agnieszka Mucha, tel: 605 410 924.

KARTA ZGŁOSZENIA  UDZIAŁU W KONKURSIE

„MIŚ USZATEK LUBI SPORT"

Dane dziecka:

imię i nazwisko dziecka biorącego udział w konkursie, wiek

Dane placówki: adres przedszkola,  telefon,

Dane nauczyciela:

imię i nazwisko nauczyciela

Wyrażenie zgody przez rodzica/prawnego opiekuna na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka............................................................... przez organizatora na potrzeby Konkursu zgodnie z Regulaminem Konkursu ( ustawa ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997r. Dz. U. Nr 133, z późn. zm.)

Data: podpis:

Podpis nauczyciela